Wyjątkowe zdjęcie z okazji Dnia Dziecka na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Z okazji Dnia Dziecka PGE Narodowy przygotował niespodziankę dla dzieci, które w dniu ich święta z opiekunami odwiedzą arenę. Biorąc udział w trasie „PGE Narodowy dla Juniora” lub „Piłkarskie Emocje” najmłodsi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie polaroidem na tle ścianki z murawą.

Międzynarodowy Dzień Dziecka to jedno z najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Zostało ustanowione w 1954 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) w celu upowszechniania celów i ideałów związanych z prawami dzieci, które zawarto w Karcie Narodów Zjednoczonych z roku 1945.

1 czerwca, każde dziecko biorące udział w dedykowanej najmłodszym wycieczce „PGE Narodowy dla Juniora” lub „Piłkarskie emocje” (trasa indywidualna) będzie mogło zostać gwiazdą najnowocześniejszej areny w Polsce. W trakcie wycieczki odwiedzający poznają sekrety PGE Narodowego i będą mogli zobaczyć m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, które wykorzystywane są podczas meczów piłkarskiej reprezentacji Polski.

W trakcie wycieczki na PGE Narodowym, 1 czerwca, każde dziecko będzie mogło zaprezentować się na specjalnej ściance na tle murawy i uwiecznić tę chwilę na zdjęciu wykonywanym polaroidem.

W celu skorzystania z atrakcji wystarczy kupić bilet na trasę „PGE Narodowy dla Juniora” lub „Piłkarskie emocje” na wycieczkę 1 czerwca. Zakupu można dokonać w kasie PGE Narodowego, jak również wcześniej za pomocą strony internetowej – sklep. Każde dziecko otrzyma bezpłatnie 1 zdjęcie wykonane polaroidem podczas wycieczki.

Co o tym sądzisz?