Enactus Poland National Competition 2019

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 3 czerwca 2019 w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego będziemy gościć uczestników studenckiego konkursu Enactus Poland National Competition 2019. To wydarzenie ze świata nowych technologii, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych społecznie starupów. Poznaj najlepsze projekty, dołączając do największego w Polsce spotkania studentów z liderami biznesu.

Studenckie zespoły zaprezentują swoje projekty w trzech głównych obszarach: ekonomia, ekologia, społeczeństwo. Podczas spotkania 3 czerwca na PGE Narodowym dokonają ich krótkiej prezentacji a jury składające się z menedżerów, dyrektorów i prezesów największych firm wybierze najlepsze z nich. Zwycięzcy pojadą na finał – Enactus World Cup – wydarzenie odbywające się w Dolinie Krzemowej w San Jose (Kalifornia). Weźmie w nim udział 5000 uczestników z całego świata.

Podsumowanie poprzedniej edycji konkursu:


Enactus (wcześniej SIFE) to międzynarodowa organizacja non-profit, która zrzesza studentów z ponad 1700 uczelni wyższych z 37 krajów. Jest największym na świecie stowarzyszeniem łączącym świat akademicki ze światem biznesu.

Strona konkursu na Facebooku: www.facebook.com/events/433010677264526/