Informator kibica: mecz Polska-Izrael

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

10 czerwca na PGE Narodowym reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz eliminacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się na PGE Narodowym z reprezentacją Izraela. Zapraszamy do zapoznania się z Informatorem kibica.

HARMONOGRAM:
  • 18:45 – otwarcie bram dla kibiców
  • 20:45 – początek spotkania Polska-Izrael
BILETY NA MECZ:

Bilety na mecz sprzedawane są wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. Bilety nie są dostępne w punktach sprzedaży, PZPN nie prowadzi także sprzedaży biletów na stadionie w dniu meczu!

WEJŚCIA:

Do dyspozycji kibiców są bramy nr 2, 3 oraz 11.

PARKING:

Do dyspozycji kibiców oddajemy parking zewnętrzny czynny w godzinach 6.00-23:59. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, dlatego rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów postojowych na stronie sklep.pgenarodowy.pl. Wjazd na parking od strony ulic Sokolej i Targowej. W przypadku przyjazdu na parking bez kupionego wcześniej biletu postojowego, nie jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że wolne miejsca postojowe będą jeszcze dostępne. W przypadku dostępności wolnych miejsc w dniu imprezy, możliwe będzie ich zakupienie przy wjeździe na parking. W takiej sytuacji prosimy o zachowanie biletów aż do momentu opuszczenia parkingu.

Zachęcamy także do pozostawiania pojazdów na darmowych parkingach P+R (parkuj i jedź) i korzystania z usług komunikacji miejskiej, gdyż w pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa – "Warszawa Stadion" a także węzeł komunikacyjny – rondo Waszyngtona, na którym zatrzymuje się wiele tramwajów i autobusów. Posiadacze biletów i zaproszeń na mecz będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów w obrębie 1 strefy biletowej ZTM Warszawa w dniu meczu. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej www.ztm.waw.pl a mapa parkingów P+R znajduje się tu: www.ztm.waw.pl/parkujijedz. Prosimy jedynie zwrócić uwagę, że w dniu meczu parking P+R "Warszawa Stadion " nie będzie dostępny.

WYŁĄCZENIA ULIC:

Ulica Siwca wyłączona z ruchu kołowego w dniu 10.06. Wjazd na parking płatny możliwy będzie ulicami Sokolą i Targową. Ruch na Moście Poniatowskiego będzie wyłączony przez kilkanaście minut po zakończeniu meczu.

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Wejście dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – BRAMA NR 1. Dodatkowo tą bramą (lub każdą inną) wchodzą osoby na sektor D13, posiadające bilety EASY ACCESS (os. bez wózka inwalidzkiego, z inną niepełnosprawnością + opiekun).

PRZEDMIOTY ZABRONIONE (ZAKAZ WNOSZENIA):

• broń, przedmioty pirotechniczne, race, petardy, spray, farba
• parasolki z ostrym zakończeniem, kaski
• napoje w puszkach, butelkach szklanych, butelkach plastikowych pow. 0,5 l
• alkohol, narkotyki
• materiały o treściach rasistowskich, ulotki, materiały reklamowe
• wuwuzele i trąbki
• transparenty i flagi o wymiarach większych niż 1,5 x 2m, kije, drzewce ostro zakończone
• wskaźniki laserowe
• buty o metalowych zakończeniach, łańcuchy, ozdoby z kolcami oraz inne przedmioty mogące stanowić zagrożenie
• aparaty fotograficzne z wymienną optyką, kamery, laptopy, Ipady, tablety, selfie stick, plecaki

UWAGA! Przestrzegamy przed wnoszeniem toreb podróżnych, plecaków, walizek (większych niż 25 x 25 x 25cm) i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych.

PRZEDMIOTY DOZWOLONE:

• lornetki – każda wielkość,
• wszystkie rodzaje telefonów
• aparaty kompaktowe – bez wymiennej optyki

PUNKTY GASTRONOMICZNE:

Podczas meczu na dolnej i górnej trybunie na kibiców czekać będzie kilkadziesiąt kiosków gastronomicznych, w których będzie można kupić ciepłe oraz zimne napoje, a także przekąski.

AUDIODESKRYPCJA:

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje – od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie towarzyskiego meczu Polska-Izrael. Audiodeskrypcja jest darmowa i skierowana głównie do osób niewidomych oraz słabo widzących. Pozwala im na pełny odbiór spektakularnych wydarzeń sportowych, muzycznych i kulturalnych, które odbywają się na arenie. Komentarz na żywo może odbierać każda osoba na obiekcie, która wyposażona jest w radio lub telefon z radiem i słuchawkami. Sygnał jest dostępny na częstotliwości 91,5 FM, a nadawanie rozpoczyna się na 10 minut przed wydarzeniem.