Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

20 czerwca w godzinach 14.30 - 18.30 wokół PGE Narodowego odbędzie się happening propagujący ideę oddawania krwi i rejestracji w bazie dawców szpiku. Sprawdźcie, jak możecie pomóc albo zdobyć pamiątkowy medal i koszulkę z tego wydarzenia.

"Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym" to biegowy happening mający na celu zwrócenie uwagi opinii publicznej na konieczność oddawania krwi i rejestracji w bazie dawców szpiku.

Nie liczą się rekordy ani aktualna kondycja fizyczna. Tym razem czas nie będzie liczony. Pobiec i pomóc może każdy, bo to uczestnicy dostosują dystans do swoich indywidualnych możliwości, przebiegając od 1 do maksymalnie 5 okrążeń wokół PGE Narodowego – czyli dystans od ok. 1 do 5 km.

Uczestnicy zbiorą się przy bramie nr 2 od strony Ronda Waszyngtona. Wydawanie numerów startowych dla pierwszych zarejestrowanych 250 osób od godz. 14:30 do 15:30, start o godz. 16:00.

Pierwszych 250 osób zapisanych na wydarzenie otrzyma pamiątkowy medal oraz numer startowy a każdy, kto do 19 czerwca br. odda krew lub płytki krwi i w biurze zawodów okaże zaświadczenie, otrzyma pamiątkową koszulkę! Krew oddajemy na hasło: klub 77.