Zamknij

Tak spełniają się marzenia na murawie PGE Narodowego

13 czerwca na PGE Narodowym odbyła się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego dla firm – PGE Narodowy CUP. W walce o puchar zmierzyło się sześć drużyn, które rozegrały spotkania na murawie, na której kilka dni wcześniej reprezentacja Polski w emocjonującym meczu wygrała 4:0 z Izraelem.

W wielkim finale spotkały się drużyny Vemat oraz PZU Sport Team. W pierwszej połowie tego zaciętego meczu prowadził zespół PZU Sport Team, jednak szybkie akcje Vematu sprawiły, że to właśnie ta drużyna wygrała turniej pokonując rywali 5:4. W meczu o trzecie miejsce zespół PGE SA/PGE Systemy pokonał Unilever 3:1, a pojedynek o piątą pozycję wygrała drużyna Coca Cola HBC pokonując IT Solution Factor.

Poza pucharami i wyróżnieniami drużynowymi indywidualne trofea otrzymali też najlepsi zawodnicy turnieju PGE Narodowy CUP. Trafiły one w ręce zdobywcy największej liczby bramek (Vemat), najlepszego podającego (Vemat), najlepszego bramkarza (Coca Cola HBC ) oraz najlepszego piłkarza turnieju, którym został kapitan zespołu PZU Sport Team.


Turniej odbywał się w obecności entuzjastycznej i licznie zgromadzonej widowni, gdyż każda z drużyn zaprosiła koleżanki i kolegów z pracy oraz swoje rodziny. Podczas spotkań obecne były również dzieci, dla których największą radością były chwile spędzone na murawie PGE Narodowego.

Organizatorem wydarzenia jest operator PGE Narodowego, spółka PL.2012+. Partnerem technicznym, odpowiadającym za przebieg imprezy oraz obsługę sędziowsko-organizacyjną była firma Ligowiec.pl, która już w przeszłości kilka razy współpracowała z PGE Narodowym.

Jak podkreśla Adam Grzymski, właściciel firmy Ligowiec.pl i organizator lig piłkarskich w Warszawie - Dla mojej firmy Ligowiec.pl, to ogromne wyróżnienie pracować z takim partnerem i w takim wyjątkowym miejscu. Jako firma istniejemy od 1998 roku. Byliśmy ze stadionem już na pierwszej imprezie w 2013 roku, a także w kolejnych latach. Mamy oczywiście nadzieję na dalszą współpracę. Dla nas kluczowe jest to, aby na takiej imprezie każdy uczestnik poczuł się choć na chwilę jak Reprezentant Polski, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły. Z drugiej strony pamiętamy też, że dla uczestników najważniejsze są te chwile i nie chcemy ich zepsuć przez zbyt sztywne podejście. Osobiście widząc radość zarówno na twarzach zawodników jak i ich bliskich zgromadzonych na trybunach wiem, że współtworzymy z PGE Narodowym te momenty, które oni zapamiętają przez długie lata.

Główną nagrodą w pierwszej edycji PGE Narodowy CUP był darmowy występ w drugiej odsłonie turnieju, która planowana jest na jesień br.