Nowa wycieczka: W centrum wydarzeń!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na potrzeby organizowanych wydarzeń PGE Narodowy potrafi się zmienić jak mało który obiekt w Polsce. Dzięki tym niezwykłym możliwościom transformacji, co roku odbywa się tu ponad 350 większych i mniejszych eventów.

Od 1 lipca uruchamiamy dla zwiedzających bardzo wyjątkową trasę. Wycieczka "W centrum wydarzeń" przeznaczona jest dla osób, które chcą zobaczyć, jak od kuchni wygląda organizacja imprez całostadionowych na PGE Narodowym.

Trasa wycieczki obejmie kluczowe miejsca dla organizacji imprezy masowej. Zupełną nowością będzie jednak wizyta w Control Roomie, czyli sercu każdej operacji stadionowej, gdzie osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i przebieg imprez podejmują najważniejsze decyzje. Control Room zostanie pokazany szerszej publiczności po raz pierwszy w historii!

Wycieczka "W centrum wydarzeń" kierowana jest wyłącznie do grup zorganizowanych i prowadzona tylko w języku polskim. Czas trwania to ok. 2 godziny. Już teraz możecie dokonać jej rezerwacji. Pierwsze grupy ruszą w trasę 1 lipca.

Ceny biletów: 32 PLN normalny grupowy, 27 PLN ulgowy grupowy.

Masz pytania? Chcesz zarezerwować wycieczkę? Zadzwoń +48 22 295 95 95 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.30 - 18.00) lub wyślij e-mail: rezerwacje@pgenarodowy.pl