Rusza II edycja turnieju PGE Narodowy CUP

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Chcesz wraz z współpracownikami poczuć się jak profesjonalny piłkarz i rozegrać mecz na trawiastej murawie PGE Narodowego? Masz teraz doskonałą okazję. Rozpoczął się nabór do drugiej edycji turnieju piłkarskiego PGE Narodowy CUP, w którym zmierzy się osiem drużyn reprezentujących swoje firmy i instytucje.

Oto krótki film z poprzedniej edycji.


W pierwszej edycji zmierzyło się ze sobą 6 drużyn. Pierwsze miejsce i prawo do gry w obronie trofeum wywalczył sobie zespół Vematu. Kolejne miejsca przypadły drużynom: PZU Sport Team, PGE SA/PGE Systemy, Unilever, Coca Cola HBC i IT Solution Factor.

PGE Narodowy CUP to elitarny turniej dla firm i instytucji, w którym weźmie udział 8 zespołów. Drużyny zmierzą się ze sobą na czterech mniejszych boiskach z naturalną trawą. Na tej samej murawie swój mecz z Macedonią rozegra wcześniej reprezentacja Polski. Unikalna formuła wydarzenia pozwala nie tylko zadbać o kondycję fizyczną, ale także nawiązać nowe kontakty zawodowe. Organizatorem wydarzenia jest operator PGE Narodowego, spółka PL.2012+.

Rezerwacji można dokonać, pisząc na adres: sprzedaz@2012plus.pl lub dzwoniąc +48 22 295 95 55. Zapraszamy do kontaktu.