Znamy kolejny zespół, który wystąpi jako support przed P!NK

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już za 11 dni międzynarodowa supergwiazda P!NK will "GET THE PARTY STARTED" w Warszawie. PGE Narodowy, 20 lipca.

Międzynarodowa ikona pop P!NK ogłosiła dzisiaj, iż podczas koncertu w Warszawie dołączy do niej Bang Bang Romeo!

Na czele z wokalistką Anastasią Walker oraz z Rossem Cameronem (gitara) i Richardem Gartlandem (perkusja) Big Bang Romeo jest siłą napędową zespołów z żeńskim wokalem w branży zdominowanej przez mężczyzn oraz silnym i otwartym głosem dla społeczności LGBT. Anastasia z "głosem, który trafia się raz na 20 lat" jest bezkonkurencyjna, a występy grupy sprawiają, że publiczność szaleje i  zostaje po koncercie z opuszczonymi szczękami i oczami pełnymi łez. 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przed koncertem P!NK zobaczymy także Vance Joy i KidCutUp. Brytyjska alt-rockowa grupa Bang Bang Romeo, z niezwykle charyzmatyczną kobietą na czele, opisywana jako "twardy Mac Fleetwood", również dołączy do P!NK.

Dzięki ogromnej produkcji z odważnymi układami akrobatycznymi, pirotechniką i olśniewającymi zmianami kostiumów P!NK udowadnia, że jest jedną z największych artystek w historii. Oprócz największych hitów, na set liście P!NK znajdują się utwory z jej najnowszego albumu studyjnego "Hurts 2B Human".

Trasa "Beautiful Trauma Tour" wyprzedała już ponad 3 miliony biletów na całym świecie. Po zakończonym tournée artystka zagra w sumie 156 koncertów w 18 krajach. 

Bilety na koncert dostępne na stronie LiveNation.pl