Kartingowy Narodowy i wycieczka po arenie - skorzystaj z promocji!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Byłeś na Kartingowym Narodowym albo zwiedzałeś PGE Narodowy z przewodnikiem? Od dzisiaj możesz skorzystać z wyjątkowej promocji i otrzymać 20% zniżki na dowolną, indywidualną wycieczkę po arenie lub 10 zł rabatu na jazdę gokartami.

Promocja będzie obowiązywać do ostatniego dnia funkcjonowania Kartingowego Narodowego. W tym roku organizatorzy zakładają dostępność toru do końca października.

Żeby skorzystać z promocji trzeba:
  • wybrać się na wycieczkę po PGE Narodowym (zachować bilet, a następnie udać się z nim na Kartingowy Narodowy i otrzymać zniżkę na jazdę gokartem), albo
  • pokazać w kasie PGE Narodowego imienną kartę wydawaną przez Kartingowy Narodowy każdemu klientowi, który skorzystał z gokartowego toru i na tej podstawie otrzymać zniżkę na wycieczkę.

Po okazaniu wspomnianej karty każdemu przysługuje 20% zniżki na dowolną, indywidualną wycieczkę po stadionie. Trzeba jednak pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie przy zakupie biletu na wycieczkę w kasie stadionu, a nie przez Internet.

Jeśli natomiast wcześniej uczestniczyłeś w wycieczce po PGE Narodowym, możesz skorzystać z promocji na Kartingowym Narodowym. Po okazaniu przez klienta biletu na wycieczkę indywidualną po arenie z datą zakupu nie późniejszą niż sprzed ostatnich 30 dni (licząc od dnia 02.08.2019), przysługiwać będzie rabat w wysokości 10 zł na jazdę gokartem typu Centurion, Puffo, Junior oraz Taxi.

Nie byłeś jeszcze na największym stadionie w Polsce? Koniecznie zajrzyj do nas w tym roku i skorzystaj z promocji, ciesząc się dodatkowymi atrakcjami!