Zamknij

Ruszają zapisy do nowej edycji "Zagraj na PGE Narodowym"!

Wielu pasjonatów piłki nożnej marzy, by zobaczyć na żywo występ reprezentacji Polski. PGE Narodowy spełnia te marzenia, a nawet idzie o krok dalej pozwalając na rozegranie meczu na murawie, na której grają Biało-Czerwoni! Wszystko to za sprawą akcji "Zagraj na PGE Narodowym”.

Akcja "Zagraj na PGE Narodowym” skierowana jest do biznesu. Dzięki niej możesz zorganizować wyjątkową atrakcję dla swoich partnerów biznesowych, uhonorować najbardziej zaangażowanych pracowników i zaprezentować swoją firmę na najbardziej rozpoznawalnym obiekcie sportowym w Polsce.

Mecze odbywające się podczas "Zagraj na PGE Narodowym” rozgrywane są w profesjonalnych warunkach, a emocje towarzyszące spotkaniu rosną dosłownie z każdym krokiem. Wasza przygoda piłkarska na PGE Narodowym rozpocznie się w szatni reprezentacji Polski, z której podczas meczów korzystają gwiazdy naszej drużyny. Następnie, podobnie jak Biało-Czerwoni, pokonacie drogę na murawę, która zachwyci Was klasą wykonania. Przed tym jak trafi na PGE Narodowy jest hodowana przez ponad 17 miesięcy, a następnie dowożona na stadion 25 tirami. Jej waga to niespełna 600 ton!

Co bardzo ważne i wyjątkowe, w ramach "Zagraj na PGE Narodowym” drużyny otrzymują boisko na wyłączność i na murawie rozgrywany jest mecz tylko jednej pary sportowych rywali. Mecze składają się z dwóch połówek po 25 minut. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa profesjonalny zespół sędziów piłkarskich.

Akcja "Zagraj na PGE Narodowym” to nie tylko ogromny pakiet pozytywnych emocji dla grających, ale i kibiców, którzy mogą zająć miejsca w sektorze VIP. Podczas spotkania istnieje możliwość m.in. wyświetlenia logo Twojej firmy na telebimie stadionowym (54 metry kwadratowe) znajdującym się na iglicy, wykorzystania nagłośnienia stadionowego wraz z komentarzem spikera, zorganizowania okołomeczowej konferencji lub szkolenia.

Kolejna edycja "Zagraj na PGE Narodowym” odbędzie się w dniach 15 – 16 października, czyli po meczu Polska – Macedonia Północna, który będzie rozegrany 13 października.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Zadzwoń na numer +48 22 295 95 55 lub skontaktuj się mailowo: sprzedaz@2012plus.pl