Zamknij

Obejrzyj kolejne trzy mecze reprezentacji Polski w loży VIP

Biało-Czerwoni w meczach eliminacyjnych do Euro 2020 na PGE Narodowym zmierzą się z Austriakami, Macedończykami i Słoweńcami. Specjalnie dla wszystkich oddanych miłośników futbolu przygotowaliśmy pakiet sportowy „Trzy mecze reprezentacji” umożliwiający podziwianie zmagań Polaków z prywatnych lóż VIP, strefy GOLD i SILVER. To już ostatnie chwile na zakup pakietu w bardzo korzystnej cenie!

Pakiet „Trzy mecze reprezentacji” skierowany jest zarówno do biznesu, jak i klientów indywidualnych. To idealne rozwiązanie pozwalające na uhonorowanie przedstawicieli firm, partnerów biznesowych oraz oddanych współpracowników. Oferta dedykowana jest również dla grup przyjaciół i bliskich, którzy pragną w tych wyjątkowych warunkach podziwiać zmagania Biało-Czerwonych. Pakiet pozwala na oglądanie meczów Polska – Austria (9 września), Polska – Macedonia (13 października), Polska – Słowenia (19 listopada) z prywatnej loży z najlepszym widokiem na boisko z dedykowanymi miejscami na trybunach, które wyposażono w skórzane fotele.

Pełna pozytywnych emocji sportowa przygoda na PGE Narodowym zacznie się już od dedykowanego wejścia z recepcją VIP, co pozwoli gościom na wyeliminowanie czasu spędzanego w kolejkach do bram stadionu. W trakcie spotkania o komfort gości lóż VIP, którzy zakupią pakiet "Trzy mecze reprezentacji",  zadba profesjonalna obsługa kelnerska serwująca dania najwyższej jakości cateringu, na który składają się m.in. ciepłe i zimne dania, przystawki oraz desery.

W ramach pakietu „Trzy mecze reprezentacji” goście mogą skorzystać również z oferty zakupu miejsc w strefach GOLD (minimum 4 bilety) i SILVER (minimum 10 biletów). Ten wariant pakietu pozwala m.in. na śledzenie walki z dedykowanych sektorów z doskonałym widokiem na murawę oraz komfortową obsługę z cateringiem VIP.

Sprzedaż pakietu "Trzy mecze reprezentacji” prowadzona jest do 2 września. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty w specjalnej cenie, skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer (+48) 661 661 457 lub (+48) 661 661 465, albo pisząc mail – skybox@2012plus.pl