PGE Narodowy zaprasza na tenisowe święto. Wyjątkowa elewacja

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

30 sierpnia w godzinach wieczornych na elewacji PGE Narodowego pojawi się napis "I <3 tenis". Wyjątkowa elewacja areny zapraszać będzie na sobotni Narodowy Dzień Tenisa, który odbędzie się właśnie na największym stadionie w Polsce.

Narodowy Dzień Tenisa to aż dwa korty centralne i 40 kortów do mini tenisa w jednym miejscu. Na PGE Narodowym pojawią się polskie gwiazdy tej dyscypliny, specjalne strefy dla odwiedzających oraz wiele innych atrakcji.

Gośćmi honorowymi imprezy będą Agnieszka Radwańska oraz Michał Przysiężny, który na PGE Narodowym oficjalnie zakończy karierę. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Odwiedzający mogą spodziewać się licznych konkursów i pokazowych meczów tenisa. Po raz pierwszy na Narodowym Dniu Tenisa odbędą się także pokazy blind tenisa. Zapowiedziano je w dwóch kategoriach: osób niewidzących i niedowidzących. Organizatorzy zpodkreślają, że wydarzenie będzie miało charakter rodzinno-piknikowy. Zaproszeni do udziału są wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli.

Start wydarzenia już w najbliższą sobotę (31 sierpnia) o godz. 11.00. Organizatorem Narodowego Dnia Tenisa jest Polski Związek Tenisowy.