Narodowy Dzień Sportu na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

14 września na błoniach PGE Narodowego będzie miała miejsce VII edycja Narodowego Dnia Sportu. W tym dniu odwiedzający PGE Narodowy będą mogli m.in. odbyć treningi pod okiem profesjonalistów, spotkać gwiazdy sportu, zobaczyć pokaz szybowców oraz zrelaksować się w towarzystwie alpak.

Informator dla uczestników Narodowego Dnia Sportu znajdziesz TUTAJ.

Narodowy Dzień Sportu to impreza skierowana do wszystkich grup wiekowych. Udział w niej mogą wziąć zarówno osoby aktywne fizycznie, osoby, które wracają do uprawiania sportu po dłuższej przerwie, jak również te, które ze sportem mają niewiele wspólnego. Jest to doskonała okazja do spróbowania swych sił w wielu dyscyplinach sportowych, a także interesujący sposób spędzenia aktywnej soboty z najbliższymi.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli spożytkować swoją energię w strefie sportowej i zrelaksować się w strefie rodzinnej. W tej pierwszej każdy będzie mógł m.in. sprawdzić skład swojego ciała i wykorzystać siłę swych mięśni do miksowania owocowych koktajli. Na dzieci i młodzież czekają również gokarty i treningi piłki nożnej, siatkówki, rugby, koszykówki i badmintona. W strefie rodzinnej na śmiałków czeka ścianka wspinaczkowa i zabawa w escape roomie. Odbędą się również pokazy żaglówek i szybowców, spotkania z alpakami, pokazy akrobatyczne oraz chemiczne. Na stoisku Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, Łukasz Konik podczas warsztatów będzie uczył jak przyrządzać zdrowe i smaczne potrawy.

Piknik na błoniach PGE Narodowego rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 17.00. Wszystkie wydarzenia realizowane w ramach Narodowego Dnia Sportu są bezpłatne. Osoby, które dokonają wcześniejszej rejestracji na wydarzenie, otrzymają zdrową przekąskę, która umili czas spędzony na tym obfitującym w atrakcje wydarzeniu.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są PGE Narodowy i MultiSport. 13 września na elewacji PGE Narodowego rozbłyśnie napis "Ćwiczysz?", który będzie zachęcał do aktywności fizycznej i przypomni o VII edycji Narodowego Dnia Sportu.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Sportu i Turystyki – Witold Bańka, Prezydent miasta stołecznego Warszawy – Rafał Trzaskowski, Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich oraz Polski Komitet Paraolimpijski. Patronat honorowy nad wydarzeniami w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych objęła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – Bożena Borys-Szopa. Więcej informacji na stronie www.narodowydziensportu.pl