Przedmeczowa konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na dzień przed meczem z Austrią w ramach eliminacji EURO 2020, w Sali Kinowej PGE Narodowego odbyła się konferencja prasowa Jerzego Brzęczka. Obok selekcjonera na konferencji obecny był także Grzegorz Krychowiak. Oto co powiedzieli zebranym dziennikarzom. 

Dwa dni po przegranej ze Słowenią w Lublanie, polski selekcjoner przyznał, że to zespół Austrii jest w bardziej komfortowej sytuacji przed meczem z Poslką. – Zdajemy sobie sprawę, że reprezentacja Austrii przyjeżdża z trzema zwycięstwami, ale to nie oznacza, że my po jednej porażce ze Słowenią mamy stracić wiarę w naszą wartość. Austriacy po dwóch porażkach potrafili wygrać trzy razy z rzędu. To będzie na pewno bardzo wyrównane spotkanie. Bedzie dużo walki, ale to mądrość i wyrachowanie zdecydują, kto w tej walce będzie umieć realizować swoje zadania taktyczne – zakończył selekcjoner.

Z kolei Grzegorz Krychowiak zaznaczył: – Siedzi w nas sportowa złość. Za każdym razem jak wychodzimy na boisko, chcemy wygrać, choć nie udało się nam to w poprzednim spotkaniu. Najlepszą odpowiedzią będzie mecz z Austrią i najważniejsze jest to, żebyśmy zaprezentowali się jak najlepiej i zwyciężyli przed własną publicznością.

Mecz Polska-Austria odbędzie się 9 września na PGE Narodowym. Rozpoczęcie spotkania o godzinie 20.45. Informator dla kibiców przed meczem z Austrią - KLIKNIJ