Zamknij

Koncert na PGE Narodowym - zadbaj o miejsce na parkingu

Druga połowa września na PGE Narodowym zapowiada się naprawdę ciekawie. 21 wrzesień to święto miłośników muzyki rozrywkowej i Roztańczony PGE Narodowy, a 28 września na arenie wystąpi duet Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym. W sprzedaży w naszym sklepie internetowym znajdują się już bilety postojowe na parking na błoniach.

Wszystkie osoby, które pragną przyjechać na PGE Narodowy w dniu imprezy Roztańczony PGE Narodowy lub koncertu Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym motocyklem, samochodem, busem lub autokarem mogą już teraz dokonać zakupu biletów na parking, który znajdować będzie się na błoniach areny.

Cena biletów w sklepie internetowym jest o 20 procent niższa w porównaniu do ceny biletów dostępnych na miejscu. Oba wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego rekomendujemy dokonanie zakupu z wyprzedzeniem – dzięki temu rozwiązaniu zyskuje się gwarancję miejsca postojowego na parkingu, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu związanego z ewentualnym poszukiwaniem miejsca postojowego poza terenem parkingu PGE Narodowego.

Bilety postojowe na parking na Roztańczony PGE Narodowy dostępne są TUTAJ.

21 września parking na błoniach PGE Narodowego będzie działać w godzinach 8.00 – 23.59. Wjazd od ulicy Zamoyskiego.

Bilety postojowe na parking na Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym dostępne są TUTAJ.

28 września parking na błoniach PGE Narodowego będzie pracować w godzinach 6.30 – 23.59. Wjazd od ulicy Sokolej i Targowej.

Bilety na miejscu będą sprzedawane w miarę dostępności miejsc.

Ceny biletów na stronie internetowej (SKLEP):
  • motocykl - 12 zł
  • samochód osobowy - 20 zł
  • bus - 40 zł
  • autokar - 80 zł
Ceny biletów na miejscu:
  • motocykl - 15 zł
  • samochód osobowy - 25 zł
  • bus - 50 zł
  • autokar - 100 zł
Zachęcamy także do skorzystania z usług komunikacji miejskiej. W pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra i stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Szczegółowe informacje na temat komunikacji miejskiej dostępne są na stronie internetowej: www.ztm.waw.pl.

Stacja rowerów Veturilo mieści się przy bramie nr 2 od strony rondo Waszyngtona.