Przeżyj to jeszcze raz: Roztańczony PGE Narodowy

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Roztańczony PGE Narodowy to święto wszystkich miłośników muzyki rozrywkowej. W tym roku na PGE Narodowym pojawiło się ponad 47 tysięcy widzów, którzy razem z gwiazdami pokroju Golec Orkiestra, Zenona Martyniuka, Marcina Millera czy Daj to głośniej śpiewali ich największe przeboje. Zobacz obszerną galerię z koncertu i przypomnij sobie utwory, które wykonali polscy artyści biorący udział w Roztańczonym PGE Narodowym 2019.

Na ogromnym koncercie jakim jest Roztańczony PGE Narodowy nie mogło zabraknąć największych gwiazd muzyki rozrywkowej. Na scenie pojawił się więc kierowany przez Marcina Millera Boys, który wykonał hity takie jak „Wolność”, „Najpiękniejsza dziewczyno”, „Jesteś szalona” , Zenon Martyniuk z zespołem, który porwał publiczność do tańca przebojami „Życie to są chwile”, „Przez Twe oczy zielone”, „Moja gwiazda”, „Dziewczyna ze snu” i „Przekorny los”, Bayer Full z „Szaloną blondynką” (razem z Boys) i utworem „Wszyscy Polacy” oraz Weekend, ze swym największym hitem „Ona tańczy dla mnie” i piosenkami „Za każdą chwilę z Tobą” i „Jesteś zarąbista”.

Roztańczony PGE Narodowy uwolnił ogromne pokłady pozytywnej energii ze wszystkich uczestników, co można było odczuć szczególnie na poziomie płyty, gdzie widzowie tańczyli dzieląc się radością. Oprócz uznanych artystów pokroju Maryli Rodowicz na scenie pojawiali się również debiutanci, którzy spotykali się z niezwykle ciepłym powitaniem, czego przykładem był zespół Daj to głośniej, który pojawił się na scenie dwukrotnie ze swym przebojem "Mama ostrzegała".

Na scenie pojawili się również: Golec Orkiestra („Ściernisko”, z Gromee – „Górą Ty”), Brave („I Just Call To Say I Love You”, „Flames Of Love”), News ("Laleczka"), Luka Rossi ("A Ty bądż"), Michał Milowicz i Horyzonty ("Zatańczmy"), Joker ("Aparatka"), Borys LBD ("Jessica"), Dbomb ("Hey Hey Hey" z Borysem LBD i "Lubię kiedy"), Łzy ("Agnieszka"), Cleo („Za krokiem krok”), Dejw („Dołeczki”), Miły Pan („Małolatki”), Łobuzy („Ona czuje we mnie piniądz”, "Zbuntowany Anioł"), Mig („Miód malina”, „Wymarzona”), After Party („Nie daj życiu się”, „Tylko Ona Jedyna”), Top Girls („Jakbyś mnie zechciał”), Michał Wiśniewski („A wszystko to… [Bo Ciebie kocham]”), Long & Junior („Tańcz tańcz tańcz”), CamaSutra („Tego chcesz”), Extazy („Noc taka czarna”), Jorrgus („Twój jeden szept”), Exaited („Dziś Ci to powiem”), Defis („Niespotykany kolor”), Ronnie Ferrari („Ona by tak chciała”), Stachursky („Szampan i Truskawki /Essa”), Gromee feat. Marta Gałuszewska („Love You Better”), Dawid Kwiatkowski („Jesteś”).

Kolejna edycja Roztańczonego PGE Narodowego już za rok – 26 września 2020 roku. Do sprzedaży trafiła pierwsza pula biletów, które można kupić TUTAJ.