Regionalny certyfikat "Najlepszy Produkt Turystyczny” dla PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

25 września podczas XIII Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego „Miejsce szczęśliwe”, który odbył się w Centrum Kultury Izabelin, PGE Narodowy został wyróżniony regionalnym certyfikatem „Najlepszy Produkt Turystyczny” i zgłoszony do krajowego etapu konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Mazowsze zgodnie z decyzją Kapituły Konkursu będzie reprezentowane na etapie krajowym przez trzy podmioty w tym PGE Narodowy.

Obiekt został również zgłoszony do wzięcia udziału w konkursie -  „Certyfikat Internautów”. Na PGE Narodowy możecie zagłosować TUTAJ wybierając zdjęcie ze stadionem i klikając - Oddaj głos.


Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny” jest organizowany przez Polską Organizację Turystyczną od 17 lat w celu podnoszenia jakości i konkurencyjności oferty turystycznej. Promowane produkty, które nagradzane są certyfikatem „Najlepszy Produkt Turystyczny” wyróżnia atrakcyjność turystyczna, nowatorskość, bycie przyjaznym dla turystów i dawanie im wielu możliwości spędzenia wolnego czasu. Kryteriami oceny w Konkursie jest m.in. wykorzystanie nowoczesnych technologii, innowacyjność w rozwoju produktów i dostępność dla turysty.