Zamknij

Nie daj się jesiennej chandrze i stresowi, trenując jogę i boks na PGE Narodowym

Szóstego października odbędzie się połączony trening jogi i boksu, który poprowadzą Katarzyna i Robert Złotkowscy. Dołącz do osób aktywnych fizycznie i weź udział we wspólnej akcji pary trenerskiej oraz PGE Narodowego.

Drugi już, otwarty trening z cyklu "Joga & Boks na PGE Narodowym" odbędzie się tym razem pod hasłem "Nie daj się jesiennej chandrze i stresowi! Zdejmij z barków ten ciężar z pomocą jogi, a z pomocą boksu – uwolnij endorfiny i dobrą energię." Trening będzie bezpłatny i przeprowadzony zostanie 6 października w La Cantine, w godzinach 11:00 – 14:00. Obowiązkowa jest wcześniejsza rejestracja. Swój udział należy zgłosić, pisząc na adres mailowy: biuro@zaciszejogi.pl.

Pierwszy trening odbył się 15 września w ramach misji realizowanej przez Katarzynę i Roberta Złotkowskich pod hasłem "Złotkowscy dla zdrowia" i wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności biznesu realizowaną na PGE Narodowym. Prowadzącym po raz kolejny udało się odczarować mity związane z obiema dyscyplinami i udowodnić, że joga jest doskonałą praktyką dla mężczyzn, a boks sportem także dla kobiet.

Trening jogi interdyscyplinarnej z Katarzyną Złotkowską jest autorskim połączeniem jogi terapeutycznej wg metody BKS Iyengara z elementami jogi powięziowej. Poza stanami rekonwalescencji lub rehabilitacji nie ma ograniczeń wiekowych, sprawnościowych czy zdrowotnych i stwarza przestrzeń do lepszego czucia własnego ciała. Zapewnia świetne zdrowie i samopoczucie.

Tymczasem Robert Złotkowski (Mistrz Świata w Kickboxingu oraz wielokrotny Mistrz Europy i Polski, instruktor kickboxingu, boksu i sztuk walki), proponuje uczestnikom bardziej dynamiczną formę treningu. Mamy tu połączenie kombinacji ciosów, uników i obserwacji czasoprzestrzeni, które usprawniają koordynację i sportową inteligencję. Można przekonać się na własnej skórze, że boksowanie to nie tylko wysiłek fizyczny, ale także super zabawa.

Zapraszamy do wspólnej aktywności!

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/499500450631240