Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix na żużlu na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Żużlowe Grand Prix na PGE Narodowym na dobre weszło do kalendarza największych wydarzeń żużlowych, a przez wielu fanów czarnego sportu uważane jest za najlepsze zawody na świecie. Wiemy już, kiedy bilety pojawią się w sprzedaży.

Sprzedaż biletów na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland rozpocznie się 9 października. Zawody na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się 16 maja. Będzie to już szósta edycja największego żużlowego wydarzenia na świecie. Do tej pory na trybunach zawody obejrzało już ponad 250 tys. fanów żużla z całego świata. Wejściówki będzie można kupować od 9 października stronie internetowej kupbilet.pl, a także stacjonarnie: w salonach Empik i Kolporter.

Poprzednia edycja 2019 Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zapisała się w pamięci kibiców doskonałą jazdą Patryka Dudka, Bartosza Smektały i Bartosza Zmarzlika, dzięki której cała trójka dotarła do półfinałów imprezy. W finale triumfował jednak Leon Madsen, a Patryk Dudek wywalczył medal brązowy. Wciąż czekamy na powtórzenie sukcesu Tomasza Golloba i wywalczenie przez polskiego zawodnika złotego medalu mistrzostw świata. Być może tym razem ta trudna sztuka się uda.

2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 16 maja 2020 na PGE Narodowym. Kup bilet już dziś - www.kupbilet.pl