Lamborghini Night Challenge na PGE Narodowym

Biznes
09 października 2019
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Samochody sportowe przyciągają uwagę i cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników motoryzacji o czym przekonali się uczestnicy Lamborghini Night Challenge. W trakcie imprezy, której ważny punkt odbył się w PGE Narodowym, goście biorący w niej udział mogli zasiąść za kierownicą Lamborghini Huracan EVO z osią tylnoskrętną oraz obejrzeć najszybszego SUVA świata – Urusa, który osiąga maksymalną prędkość 305 km/h.

Ciepłe dni już za nami, koniec roku zbliża się nieubłaganie i z tej okazji Lamborghini Warszawa postanowiło zamknąć sezon w wyjątkowy sposób, przygotowując dla swych klientów grę miejską, której ważna część odbyła się na błoniach PGE Narodowego. Uczestnicy zabawy korzystając z ze specjalnie dostosowanych do gry tabletów wyświetlających mapy i wskazówki, musieli wykonać szereg zadań wymagających sprytu, wiedzy o marce oraz sprawnego przemieszczania się po Warszawie.

Niezwykle istotne zadanie, bo sprawdzające technikę jazdy Lamborghini znajdowało się na PGE Narodowym. Na miejscu każda z dwudziestu dwuosobowych załóg mogła przetestować Lamborghini Huracan EVO i zapoznać się z SUVem: Lamborghini Urus.