Spotkanie sektora MŚP już po raz drugi na PGE Narodowym

Biznes
09 października 2019
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PAIH Forum Biznesu 2019 na PGE Narodowym zgromadził tysiące reprezentantów sektora MŚP i jego partnerów - ekspertów PAIH, przedstawicieli regionów i instytucji rozwoju. Spotkanie otworzyli Minister Tadeusz Kościński, Prezes Zarządu PAIH Grażyna Ciurzyńska i Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego Alicja Omięcka.

— Mam nadzieję, że tak jak nasza Biało-Czerwona Twierdza przynosi szczęście Reprezentacji Polski w piłce nożnej, tak też stanie się miejscem ożywionej, merytorycznej wymiany myśli biznesowej i tym samym przyczyni się do rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorców. Na PGE Narodowym rocznie odbywa się około 500 wydarzeń biznesowych. Są to zarówno konferencje, kongresy, targi, jak i mniejsze spotkania czy nawet negocjacje. Udostępniając nasze przestrzenie przedstawicielom świata biznesu często słyszymy o stojących przed Państwem wyzwaniach — mówiła prezes Alicja Omięcka. — Tym bardziej cieszę się, że Polska Agencja Inwestycji i Handlu z Panią prezes Grażyną Ciurzyńską na czele już po raz drugi zgromadziła na PGE Narodowym tak wiele osób ze świata biznesu, i że wspólnie możemy poszukać odpowiedzi na pytania nurtujące polski biznes oraz wyznaczyć nowe kierunki rozwoju.

Adresatami wydarzenia są polscy przedsiębiorcy, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne. 

Koncepcja programowa zakłada szeroką formułę aktywności merytorycznych zapewniającą pełny proces obsługi przedsiębiorcy w obszarach eksportu i inwestycji. Wartością dodaną będzie możliwość bezpośredniego kontaktu uczestników Forum z przedstawicielami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, umożliwiając tym samym wzmocnienie relacji na poszczególnych rynkach o szerokim zasięgu geograficznym.