Ristowski: nie będzie to piękny mecz, a mecz walki

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jutro gramy o wielki cel, nikt nie może nam zabronić, żebyśmy marzyli i walczyli o każdą piłę, walczyli o dobry wynik - podkreślił Igor Angelovski, trener reprezentacji Macedonii Północnej przed niedzielnym meczem na PGE Narodowym. Piłkarze Macedonii Północnej zmierzą się z reprezentacją Polski w ramach eliminacji do EURO 2020.

Trener Macedończyków podczas spotkania z dziennikarzami nie chciał zdradzić swojej taktyki na to spotkanie. Przyznał jednak, że forma jego zespołu nie jest doskonała. - Wiecie jakie mieliśmy problemy przed meczem ze Słowenią, nie mogę powiedzieć, czy na 100% jesteśmy przygotowani do tego spotkania, bo mamy piłkarzy, którzy byli kontuzjowani. Dopiero wieczorem będę miał kompletny raport medyczny i dopiero wtedy będę w stanie ocenić stan zawodników - mówił Angelovski.

Selekcjoner odniósł się również do kondycji kapitana Biało-Czerwonych. - Robert Lewandowski od dłuższego czasu robił na mnie duże wrażenie, pokazuje, że jest jednym z najlepszych napastników na świecie, ale wrażenie robią też na mnie moi zawodnicy, gdy widzę, jak całe serce wkładają w grę w naszej reprezentacji narodowej - zaznaczył Angelovski.

Obecny na konferencji piłkarz Stefan Ristowski przyznał, że bardzo się cieszy na myśl o grze na takim stadionie jak PGE Narodowym, przed tak dużą publicznością. Jednocześnie nie ukrywał, że jego zdaniem nie będzie to piękny mecz, a mecz walki, ale mimo to ma nadzieję na dobry rezultat. Szczególnie, że podczas ostatniego meczu ze Słowenią pokazał, iż wraca do formy.

- Od mojej kontuzji minęło już trochę czasu. Nie byłem pewien w jakiej jestem formie, ale podczas ostatniego meczu w Skopie była tak cudowna atmosfera, że poniosły mnie emocje i dałem z siebie wszystko. Atmosfera sprawiła, że każdy zawodnik dał z siebie wszystko. Sam nie spodziewałem się, że będę w stanie tyle wytrzymać i zagrać tak dobrze. Jeżeli chodzi o mecz z Polską, to mogę obiecać, że wszyscy zawodnicy będą bardzo mocno walczyć - mówił zawodnik.

Mecz na PGE Narodowym odbędzie się w niedzielę 13 października 2019 roku o godzinie 20.45. Transmisję spotkania będzie można obejrzeć w TVP 2.