Zamknij

Słone przekąski od The Lorenz Bahlsen Snack-World

Do grona Partnerów PGE Narodowego dołączyła firma The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. otrzymując tytuł Oficjalnego Dostawcy Przekąsek Słonych. W ramach zawartego porozumienia Partner ma zagwarantowaną wyłączność branżową na promocję marki oraz sprzedaż swoich produktów na terenie areny. Dodatkowo współpraca partnerska będzie się opierać na wykonaniu przysługujących świadczeń oraz inicjatyw w ramach praw wizerunkowych.

Podpisując kolejne porozumienie, PGE Narodowy realizuje strategię budowania partnerstwa silnych marek. Lorenz Snack-World to rodzinna firma wyróżniająca się szerokim asortymentem słonych przekąsek na różne okazje. Firma jest właścicielem m.in. takich marek jak: Crunchips, Lajkonik, Curly czy NicNac's.

Współpraca z silnymi biznesowo i odpowiedzialnymi społecznie partnerami korporacyjnymi jest jednym z filarów długofalowej strategii PGE Narodowego, w tym budowy silnej marki tego miejsca. Przykłady najefektywniej zarządzanych obiektów na świecie pokazują, że właściwie zbudowana i zarządzana struktura partnerstw korporacyjnych jest istotna nie tylko z perspektywy zapewnienia tym arenom finansowania i dobrego tempa rozwoju, ale także jest niezwykle korzystna dla podmiotów wiążących swoje marki oraz działania marketingowe i sprzedażowe z danym obiektem.