Wesele w jeden dzień tylko z Targami Ślubnymi Wedding

Biznes
17 października 2019
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Aż 4 tysiące metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 17 pokazów mody dziennie, 300 wystawców, 500 marek, 100 premier produktów, 1000 modeli sukien ślubnych, 5000 wzorów obrączek, 2000 wzorów zaproszeń a do tego liczne rabaty, konkursy i niespodzianki. Tak, Targi Ślubne Wedding potrafią zaskoczyć i oczarować bogactwem oferty. Jeśli w najbliższym czasie planujecie zorganizować wesele, nie powinno was tutaj zabraknąć. Zobaczcie, co jeszcze przygotowali dla was organizatorzy wydarzenia na PGE Narodowym.

Ideą targów jest zaprezentowanie odwiedzającym najnowszych trendów z branży ślubnej, aby umożliwić zorganizowanie wesela modnego, oryginalnego i na światowym poziomie. Dlatego w ciągu trwania targów odbywać się będą liczne pokazy mody ślubnej (sprawdź harmonogram pokazów), w tym premierowy pokaz Maciej Zień Wedding Collection (więcej o pokazie)


Targi są także doskonałą okazją do spotkania projektantów, wedding plannerów i przedstawicieli firm, którzy pomogą wam zorganizować najważniejszą imprezę w życiu. Między nimi, po raz pierwszy na targach ślubnych w Polsce, znajdziecie stoisko szkoły dla panien młodych i wedding plannerów.

Organizator zadbał również o liczne niespodzianki i dodatkowe atrakcje, które umilą zwiedzającym czas. Wśród nich m.in. vouchery zniżkowe o wartości 500 zł dla pierwszych 100 osób odwiedzających targi i konkurs biletowy z 500 nagrodami.

Całe wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/403903493771163/ 

Zdecydowani? Bilety zakupicie TUTAJ