Zobacz relację wideo z II edycji PGE Narodowy Cup

Biznes
20 października 2019
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

14 października gościliśmy już drugą edycję turnieju PGE Narodowy Cup. Na boisku nie brakowało sportowych emocji, a na trybunach zebrała się liczna widownia. Pierwsze miejsce w turnieju zdobył zespół Kotelnicy Białczańskiej, który w finale pokonał Vivus.pl 3:0.

W turnieju wzięło udzial osiem zespołów. Drużyny mierzyły się ze sobą tuż po meczu reprezentacji Polski z Macedonią Północną. Specjalnie dla nich zostały wyznaczone cztery boiska z naturalną trawą.

W finale zmierzyły się ze sobą zespoły Vivus.pl i Kotelnicy Białczańskiej. W meczu o trzecią lokatę, triumfator poprzedniej edycji - Vemat, uległ natomiast po serii rzutów karnych drużynie IT Solution Factor. Poza wyróżnieniami drużynowymi, statuetki za indywidualne osiągnięcia otrzymali też najlepsi zawodnicy turnieju. 

Wyniki turnieju:

I miejsce: Kotelnica Białczańska
II miejsce: Vivus.pl
III miejsce: IT Solution Factor

Zobacz film z II edycji turnieju:


PGE Narodowy CUP jest elitarnym turniejem dla firm i instytucji. Oprócz sportowej rywalizacji, to także znakomita okazja na nawiązanie cennych, biznesowych relacji. Organizatorem wydarzenia jest operator PGE Narodowego - spółka PL.2012+.