Zamknij

Ucz się od najlepszych! Aplikuj na studia Zarządzanie w sporcie

Świat wielkiego sportu, który podziwiają miliony osób na całym globie, nie istniałby bez wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Jeśli chcesz stać się ekspertem i rozwinąć swe kompetencje nie zwlekaj i zapisz się na podyplomowe studia Zarządzanie w Sporcie w Akademii Leona Koźmińskiego, których partnerami są FIFA/CIES oraz PGE Narodowy.

Unikatowy program studiów FIFA/CIES Sport Management Programme został stworzony w celu rozwoju dyscypliny zarządzania sportem. W ich trakcie wykorzystywana jest najnowsza wiedza i najlepsze praktyki, dzięki czemu po ukończeniu nauki uczestnicy są profesjonalnie przygotowani do pracy w obszarze zarządzania sportem oraz organizacji wydarzeń. Absolwenci FIFA/CIES Sport Management Programme mogą ubiegać się o stypendium FIFA Master, czyli najbardziej prestiżowych studiów zarządzania w sporcie na świecie.

Każdy uczestnik FIFA/CIES Sport Management Programme zdobędzie aktualną wiedzę, która uwzględnia obecnie panujące w Polsce realia w branży sportowej, z modułów: zarządzanie, marketing, finanse, prawo, komunikacja i zarządzanie wydarzeniem. Tak szeroki program nauczania pozwala na spojrzenie na zarządzanie sportem z wielu perspektyw. Co istotne słuchacze studiów spotkają się z praktykami oraz będą mogli wziąć udział w przygotowaniach do najważniejszych wydarzeń odbywających się na PGE Nardrowym.

Studia kierowane są do osób zarządzających klubami i obiektami sportowymi, pracowników i menadżerów działów marketingu i PR oraz osób zarządzających konferencjami i dużymi obiektami sportowymi.

Opiekunami modułów będą dr Paweł de Pourbaix (Marketing), dr hab. Dariusz Jemielniak (Zarządzanie), dr hab. Paweł Mielcarz (Finanse), Marek Pałus (Prawo), Magdalena Malicka (Komunikacja) i Jakub Kalinowski (Zarządzanie wydarzeniem).

Wykładowcami i gośćmi specjalnymi FIFA/CIES Sport Management Programme będą Marcin Animucki (Prezes Zarządu Ekstraklasa SA), Marek Karpiński (trener reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet w latach 2000-2004; trener reprezentacji Polski kobiet w piłce ręcznej plażowej), Roman Kołtoń (polski dziennikarz i komentator sportowy), Robert Korzeniowski (polski lekkoatleta, chodziarz, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy), Mateusz Kusznierewicz (polski żeglarz sportowy, mistrz olimpijski i mistrz świata), Artur Sowiński (polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi lekkiej oraz piórkowej), Jacek Magiera (trener klubu Legia Warszawa) oraz Ivan Hernandez (Digital Transformation and Customer Experience Strategist).

Szczegóły na temat studiów FIFA/CIES Sport Management Programme i rekrutacji znajdują się TUTAJ.