Popołudnie z dyniami w Smart Kids Planet

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Gdy jesień przyszła do nas w całej swojej okazałości, nie sposób nie skorzystać z jej darów i kreatywnych pomysłów na ich zastosowanie. Dlatego właśnie już 30 października zapraszamy wszystkich miłośników dyń na PGE Narodowy do Smart Kids Planet, gdzie w godz.16:00 do 20:00 odbędzie się Dzień Dyni. Wszystkie atrakcje, animacje oraz scenografia przygotowane będą w dyniowym klimacie.

Smart Kids Planet na ten dzień przygotowało specjalny smart dyniowy program, w ramach którego odbędą się: warsztaty badawcze dyni, podczas których dzieci odkryją tajemnice dyni i będą sprawdzać co dynia kryje w środku oraz warsztaty sensoryczne, nazywane też musującą dynią, których przebieg jest wielką tajemnicą organizatorów i zostanie ujawniony dopiero podczas warsztatów.

Odbędą się również warsztaty artystyczne, czyli wspólne ozdabianie dyni - cekiny, włóczka i inne elementy ozdobne czekają, by wykorzystać je w rozwijającej wyobraźnię i zmysł artystyczny zabawie. Ważnym elementem Dnia Dyni będą również warsztat plastyczny, podczas których pestki dyni pójdą w ruch oraz odbywające się ze sceny animacje - zabawy ruchowe z dynią, podczas których na dzieci czekać będzie m.in. test sprawności, koordynacji i szybkości.

To nie wszystko! Dzieci z pomarańczowym elementem ubioru zostaną nagrodzone małym Smart Upominkiem. Tego dnia na Gości czekać będzie także fotograf Iza Pruszyńska, która w cenie biletu zrobi zdjęcia dzieciom i rodzicom. Atrakcja tylko dla chętnych.

Bilety na to konkretne wydarzenia możecie kupić TUTAJ. WAŻNE! Na dzieci czeka tylko 60 miejsc!


To pierwsze takie dyniowe smart wydarzenie w Smart Kids Planet, które na PGE Narodowym podbija serca dzieci i rodziców od września 2019 r. Smart Kids Planet jest miejscem, które łączy w sobie dobrą i mądrą zabawę, jest innowacyjne i interaktywne. Przeznaczone dla dzieci w wieku 0-10 lat. Liczne eksponaty pomagają w rozwijaniu wyobraźni oraz zdolność kreatywnego myślenia oraz pozwalają na trening percepcji, małej i dużej motoryki czy zdolności strategicznych.