Zwiedzaj PGE Narodowy! Skorzystaj z akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

PGE Narodowy po raz kolejny dołączył do akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Jesienna edycja odbędzie się w weekend 22-24 listopada. Już teraz można rezerwować oferty za pośrednictwem strony polskazobaczwiecej.pl.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” wykorzystuje sprawdzoną formułę weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i przenosi ją na poziom krajowy. Celem MSiT i POT jest prezentacja bogatej oferty turystycznej i zachęcanie coraz większej liczby Polaków do podróżowania po kraju, również poza tradycyjnym sezonem letnim czy zimowym. Akcja organizowana jest dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Najbliższa edycja rozpocznie się 22 listopada (piątek) i potrwa przez cały weekend.

W ramach akcji turyści będą mogli zwiedzić także PGE Narodowy płacąc tylko połowę ceny za bilet. Oferta dotyczy wycieczek indywidualnych, a rezerwacji można dokonywać od 30 października w naszym sklepie internetowym. Bilety w specjalnych cenach obejmują wszystkie trasy wycieczkowe dla osób indywidualnych. Każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak kibic piłkarski, a także zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Akcja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna, zarówno wśród turystów, jak i partnerów. Pilotażowa odsłona została zorganizowana w 2016 roku i skorzystało z niej 60 tys. osób. Ostatnia edycja (wiosna 2019) przyciągnęła aż 182 tys. turystów. Można powiedzieć, że inicjatywa ta na stałe wpisała się w weekendowe plany wielu Polaków. Oferty promocyjne znajdują się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl i wyprzedają się bardzo szybko.