Szukasz domu lub mieszkania? Przyjdź na największe targi mieszkaniowe na Mazowszu

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Od 16-17 listopada na PGE Narodowym będziemy gościć finałową w tym roku edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania własnego lokum, nie może Cię tam zabraknąć!

Na targach pojawią się czołowi deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami i pośrednicy od kredytów. W tym sezonie to ostatnia szansa na spotkanie ekspertów z tej branży w jednym miejscu.

Ekspozycję wystawców dopełnią także bogate programy edukacyjne oraz rozbudowane Centrum Porad, w którym za darmo będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji z ekspertami. Zasięgnąć będzie można porad m.in. z zakresu finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, architektury, projektowania czy stylizacji wnętrz.

Targi będą trwać przez dwa dni: 16 listopada (sobota) w godzinach 10.00-17.00 oraz 17 listopada (niedziela) od 10.00-16.00.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych oraz ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic.