Wielka Fabryka Elfów: Melodia Świąt na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wielka Fabryka Elfów na PGE Narodowym ruszy pełną parą 24 listopada czekając na odwiedziny najmłodszych do 22 grudnia. W tym roku dzieci będą mogły pomóc Elfom odtworzyć Melodię Świąt, by poczuć świąteczny klimat i przygotować się do odwiedzin Świętego Mikołaja.

Elfy oprowadzą dzieci po Wielkiej Fabryce pomagając im w świątecznych przygotowaniach i razem z nimi odtworzą Melodię Świąt. Milusińscy odwiedzą 10 punktów z atrakcjami, które obfitować będą w zagadki logiczne i zadania edukacyjne. Podczas wizyty w Wielkiej Fabryce Elfów nie zabraknie również aktywności ruchowych i zręcznościowych. Zwieńczeniem zabawy będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przygotował dla dzieci płytę z muzyką Elfów oraz Dyplom Pomocnika Elfa.

Motywem przewodnim tegorocznej odsłony Wielkiej Fabryki Elfów będzie muzyka i poszukiwanie nut niezbędnych do prawidłowego ułożenia partytury przez Elfa Kompozytora. Dzieci będą przemierzać Wielką Fabrykę w około 13 osobowych grupach, a czas zabawy będzie wynosił ponad 2 godziny.

Zgodnie z sugestią organizatora program jest odpowiedni dla dzieci w wieku 3 – 10 lat.

Jeden bilet wstępu upoważnia do wejścia jedno dziecko i jego jednego opiekuna. Każde dziecko musi posiadać swój bilet przy czym bez biletu mogą wejść dzieci poniżej 1 roku życia, które towarzyszą starszemu rodzeństwu i opiekunowi.

W przypadku, gdy z dzieckiem Wielką Fabrykę Elfów chce odwiedzić dodatkowa (druga) osoba dorosła, jest ona zobligowana do zakupu specjalnego biletu wstępu. Jego cena wynosi połowę ceny biletu normalnego tj. bez uwzględnionych promocji i rabatów. Bilet dla dodatkowej osoby dorosłej można zakupić w również przed wejściem – wcześniejszy zakup biletu dla dziecka i 1 opiekuna nie wyklucza takiej możliwości.

W celu wejścia do Wielkiej Fabryki Elfów należy udać się do bramy nr 5 (piesi, taksówki, osoby parkujące na błoniach PGE Narodowego; osoby korzystające z parkingu wewnętrznego wjeżdżają bramą nr 6).

Organizator honoruje Kartę Dużej Rodziny (20 procent zniżki). Dzieci z niepełnosprawnościami również otrzymują 20 procentowy rabat. Rabaty i ulgi nie łączą się.

Bilety i szczegółowe informacje o Wielkiej Fabryce Elfów na PGE Narodowym - TUTAJ.

Co o tym sądzisz?