Dzień Kredki w Smart Kids Planet: Maluj, koloruj i twórz!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Smart Kids Planet, po udanym wydarzeniu jakim był Dzień Dyni przygotował kolejne wydarzenie dla najmłodszych – Dzień Kredki, który odbędzie się 22 listopada. Tym razem dzieci odkryją magiczny świat kolorów i wezmą udział w wielu rozwijających kreatywność atrakcjach.

Podczas Dnia Kredki w Smart Kids Planet milusińscy dowiedzą się m.in. jak wygląda proces powstawania kredek oraz nauczą się jak malować bańkami przy pomocy sznurka i farb. Dzieci będą mogły również rozwinąć wyobraźnię podczas malowania w rytm puszczanej muzyki oraz rysowania czytanej historii.

Uczestnicy spotkania będą bawić się również kolorami i światłem – poznają teorię i spędzą czas na zabawach ze znikającymi rysunkami i tworzeniem kolorowego bączka. Liczne atrakcje będą odbywać się również na scenie (animacje) oraz w Strefie Fantazjuj, gdzie na co dzień powstają piękne kolorowanki. Jak zdradza organizator podczas Dnia Kredki powstanie praca zbiorowa.

Spotkanie odbędzie się 22 listopada w godzinach 17.00 – 20.00. Wstęp na Dzień Kredki w cenie biletu do Smart Kids Planet.

Szczegóły - TUTAJ