Koncert Metalliki na PGE Narodowym na pierwszym miejscu plebiscytu Ticket of the Year 2019

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

"Ticket of the Year” to plebiscyt, w którym fani mogą głosować na najlepsze ich zdaniem wydarzenie kulturalne, na które bilety były dostępne w systemie Ticketmaster Poland. W roku 2019 aż 4 z 5 miejsc zajęły koncerty, które odbyły się na PGE Narodowym! Na pierwszym miejscu uplasowała się Metallica.

Na pierwszym miejscu listy najlepszych koncertów wyróżnionych w Polsce tytułem „Ticket of the Year 2019” znalazła się Metallica, którą miłośnicy mocnych, gitarowych brzmień mogli podziwiać na PGE Narodowym 21 sierpnia. Arena stała się prawdziwą mekką fanów rocka i widowiskowych koncertów, o czym świadczą kolejne pozycje listy – na trzecim miejscu uplasował się koncert P!NK (20 lipca), na czwartym Bon Jovi (12 lipca), a na piątym występ Phila Collinsa, który zagrał na PGE Narodowym 26 czerwca.

Jak pokazuje plebiscyt najbardziej wyczekiwanym koncertem roku 2020 w Polsce jest występ Iron Maiden, który zagra na PGE Narodowym 5 lipca w ramach trasy „Legacy Of The Beast Tour”. Na drugim miejscu plasuje się koncert Sting: My Songs, który odbędzie się 25 lipca również na PGE Narodowym!

Bilety na koncert Sting: My Songs można kupić - TUTAJ.

Bilety na koncert Iron Maiden można kupić - TUTAJ.

Ticketmaster jest globalnym liderem rynku sprzedaży biletów, który rocznie w 30 krajach dystrybuuje 500 milionów biletów. W globalnym plebiscycie przeprowadzonym w 24 krajach na pierwszym miejscu najlepszych koncertów znalazła się P!NK pokonując Metallikę i BTS. Wyniki pleciscytu - TUTAJ.

Co o tym sądzisz?