Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski na PGE Narodowym

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

19 listopada zapisał się w historii polskiego futbolu zwycięstwem Biało-Czerwonych nad Słowenią oraz pożegnaniem z Reprezentacją Polski utalentowanego obrońcy – Łukasza Piszczka. W tak ważnym dla kibiców dniu odbyło się również otwarcie Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski na PGE Narodowym!

W otwarciu Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski na PGE Narodowym udział wzięli m.in. Maciej Sawicki - sekretarz generalny PZPN, Marcin Radziwon - właściciel sklepu R-GOL.com i Monika Borzdyńska - dyrektor działu komunikacji, marketingu i promocji PGE Narodowego.


Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN, wyraził radość z otwarcia sklepu na PGE Narodowym akcentując, że stanie się on dużą atrakcją dla dzieci, które interesują się piłką nożną, kibicują Biało-Czerwonym i mają swoich ulubionych zawodników. W jego ocenie posiadanie gadżetu w postaci kubka czy zeszytu z ulubionym piłkarzem pozwoli im jeszcze bardziej zbliżyć się do narodowej drużyny. 

— Cieszę się, że ten sklep powstaje tutaj - na PGE Narodowym, w Domu Reprezentacji Polski, w miejscu, gdzie nasi kibice czują się dobrze. Cieszę się, że od dzisiaj nasi kibice będą mogli kupować tutaj różnego rodzaju gadżety związane z Reprezentacją Polski — powiedział na otwarciu Maciej Sawicki. 

O tym jak ważnym miejscem dla fanów futbolu i Biało-Czerwonych jest PGE Narodowy powiedział również Marcin Radziwon, właściciel sklepu R-GOL.com. — Na PGE Narodowym kibice, fani Reprezentacji Polski, mogą nabyć wszelkiego rodzaju gadżety do kibicowania. W moim mniemaniu nie ma lepszego miejsca niż PGE Narodowy, by pokazać naszym klientom, z którymi od samego początku chcemy być jak najbliżej, nasz pełen asortyment — mówił.

Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski na PGE Narodowym z pewnością stanie się bardzo ważnym punktem na mapie każdego fana futbolu, który wyposażony w biało-czerwone gadżety może np. wybrać się na jedną z fascynujących wycieczek po stadionie lub zobaczyć pamiątkowe tablice w Alei Gwiazd Piłki Nożnej, które mieszczą się nieopodal pomnika Kazimierza Górskiego na promenadzie zewnętrznej areny. 

— Na PGE Narodowym, w Biało-Czerwonej Twierdzy, w Domu Polskiej Reprezentacji oficjalnie otwarto biało-czerwony sklep, czyli Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski i jest to na pewno gratka dla fanów piłki nożnej, bo będzie można kupić tu m.in. oficjalne koszulki Reprezentacji Polski oraz te z awansu do międzynarodowych rozgrywek. Jest to na pewno nowa atrakcja na mapie PGE Narodowego — podsumowała Monika Borzdyńska.

Co o tym sądzisz?