Wystartował Zimowy Narodowy!

Na PGE Narodowym
30 listopada 2019
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zimowy Narodowy już po raz siódmy zagościł na PGE Narodowym, a wraz z nim 100% ZIMY. Wróciły lodowiska, Górka Lodowa E.Wedel i curling, a także najpopularniejsze weekendowe atrakcje: "Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła" i "Disco Lodowisko z 4FUN.TV". Wielbicieli aktywnego spędzania czasu organizatorzy zapraszają codziennie, aż do 8 marca 2020 r. 

Zimowe atrakcje dla dzieci i dorosłych, niezapomniane chwile z rodziną i znajomymi, 100% zimy niezależnie od pogody, to wszystko gwarantuje Zimowy Narodowy. Dwa lodowiska, 12-metrowa Górka Lodowa E.Wedel, tory do curlingu, a także liczne wydarzenia cykliczne i akcje specjalne, sprawiają, że to punkt obowiązkowy na zimowej mapie Warszawy. 

- Cieszymy się, że goście Zimowego Narodowego docenili to miejsce i tak licznie i chętnie nas odwiedzają. Czujemy się odpowiedzialni za ich czas wolny i staramy się, aby każdy spędził tutaj aktywne, wyjątkowe chwile. W tym sezonie powróciły sprawdzone atrakcje, będą też niespodzianki. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, tam na bieżąco informujemy gości o tym, co się dzieje danego dnia na Zimowym Narodowym, ale też o licznych konkursach i promocjach - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizatora Zimowego Narodowego.

Partner Strategiczny Zimowego Narodowego marka E.Wedel przygotował specjalną promocję dla wielbicieli zimy i słodyczy – "Przyjemne Poniedziałki". Kupując słodycze E.Wedel (o wartości 15 zł) warto zachować paragon – w każdy poniedziałek można za niego otrzymać darmową wejściówkę w kasie na Zimowym Narodowym.

Na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła", podczas których instruktorzy z Ice&Fun uczą jazdy na łyżach poprzez zabawę. Dla młodzieży i dorosłych lubiących aktywnie spędzać czas zostały przygotowane specjalne zajęcia - "Fitness na łyżwach z MultiSport", czyli wielowymiarowy trening przygotowany przez specjalistów od fitnessu z MultiSport i specjalistów od łyżwiarstwa z Ice&Fun. Także osoby zainteresowane curlingiem mogą liczyć na profesjonalne wsparcie. Pod okiem instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych można nauczyć się podstaw lub rozwinąć swoje umiejętności w curlingu, który od kilku sezonów cieszy się ogromną popularnością. Na Zimowym Narodowym można również aktywnie spędzić czas także w piątkowe i sobotnie wieczory, w które króluje "Disco Lodowisko z 4FUN.TV", czyli najgorętsza łyżwiarska impreza w Warszawie.

Zimowy Narodowy to także kryty Skatepark (parking PGE Narodowego, poziom -4), czyli idealne miejsce do jazdy na rolkach, deskorolkach, longboardach, hulajnogach i rowerach typu BMX podczas zimowych miesięcy. Organizowane są na nim zajęcia indywidualne i grupowe, warsztaty i imprezy związane z poszczególnymi dyscyplinami. 

Po zimowych szaleństwach goście mogą odpocząć i odwiedzić Strefę Czekolady E.Wedel, Pijalnię Czekolady E.Wedel, Zimowy Cafe by Segafredo lub Strefę Gastronomiczną.
 
Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 14 zł, ulgowe od 11 zł
Górka lodowa: od 6 zł
Wejście na płytę: 5 zł
Curling: 28 zł bilet normalny, 23 zł bilet ulgowy
Skatepark Zimowy Narodowy: 8 zł