PGE Narodowy zdobywcą Certyfikatu POT

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Certyfikaty POT to wyróżnienia przyznawane dla najbardziej nowatorskich i wyróżniających się produktów turystycznych w Polsce. PGE Narodowy otrzymał tę nagrodę jako jedna z najlepszych atrakcji, w której można w interesujący sposób spędzić czas wolny.

Certyfikaty POT to najważniejsze nagrody w polskiej turystyce, które przyznawane są od 2003 roku. Celem konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej Polski. POT nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu. Kapituła co roku przyznaje dziesięć Certyfikatów POT.


— Turystyka w Polsce jest w rozkwicie. W dużej mierze jest to zasługa zarządców produktów turystycznych, w tym naszych dzisiejszych laureatów. Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję i dziękuję za zaangażowanie i ciężką pracę. Dzięki Wam nasz kraj ma jeszcze więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy – powiedziała minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

— Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej to bez wątpienia najbardziej wyróżniające się atrakcje turystyczne na mapie Polski, dlatego warto aby dowiedzieli się o nich turyści z całego świata. Życzyłbym sobie także, aby każda polska rodzina je odwiedziła - dodał prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.

Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne są objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej w ramach kampanii Odpoczywaj w Polsce.