Zamknij

Ferie zimowe – zmiany w funkcjonowaniu parkingu na błoniach

W okresie ferii zimowych, które w województwie mazowieckim trwają w tym roku od 10-23 lutego, zmienią się zasady funkcjonowania parkingu na błoniach PGE Narodowego oraz godziny działania Zimowego Narodowego. Sprawdź wszystkie informacje, zanim wybierzesz się na arenę!

W dniach 10-23 lutego Zimowy Narodowy będzie funkcjonował w godzinach 9.00-00.00. W związku z tym, że parking na błoniach jest płatny w godzinach działania Zimowego Miasteczka, zmienią się także godziny jego płatnego funkcjonowania. Podczas ferii zimowych za wjazd na ten parking będzie pobierana opłata od godziny 8.00-00.00, a nie tak jak wcześniej w trakcie dni roboczych od godziny 15.00.

Wjazd na parking od ulic: Sokolej, Zamoyskiego i Targowej. Opłata jest pobierana przy wjeździe. Prosimy o zachowanie biletu aż do momentu wyjazdu z parkingu.

Cennik biletów postojowych:

Samochód osobowy – 10 zł
Bus – 20 zł
Autokar – 40 zł

Parking P+R w części A znajdującej się wzdłuż stacji kolejowej działa bez zmian – wjazd na niego jest bezpłatny. Parking P+R w części B, czyli na części żwirowej nie funkcjonuje w godzinach pracy Zimowego Narodowego.

Parking wewnętrzny

W czasie funkcjonowania Zimowego Narodowego można także skorzystać z parkingu wewnątrz PGE Narodowego na poziomie -3. Wjazd na parking bramą nr 6 od strony Wybrzeża Szczecińskiego. Przy wjeździe na parking należy pobrać bilet parkingowy.