Smart Kids Planet: tajemnice Strefy Tuptaj

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Smart Kids Planet działające na PGE Narodowym cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście Centrum Mądrej Zabawy zobaczcie jakie atrakcje oferują poszczególne strefy i dowiedzcie się dlaczego najmłodsi tak chętnie spędzają w nich wolne chwile. Zaczynamy prezentację Smart Kids Planet od "Strefy Tuptaj", która przeznaczona jest dla dzieci do lat 3.

"Strefa Tuptaj" powstała z myślą o dzieciach w wieku 0-3 lat i kładzie nacisk na rozwijanie ich zdolności motorycznych poprzez zabawę na miękkiej łące. Dzięki piankowym elementom dzieci, które raczkują lub uczą się chodzenia są zabezpieczone przed upadkiem.

Na milusińskich czekają również suche baseny z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnie oraz sensoryczna kryjówka, którą wyposażono w szeleszczące elementy i okienka (jest to miejsce idealne do tzw. zabawy w "a ku-ku!").

W "Strefie Tuptaj" znajduje się również druga przestrzeń, w której dzieci mogą spędzić aktywnie czas korzystając z licznych kryjówek i "norek" do zabawy. Jej centralnym punktem jest drewniany domek, który skrywa w sobie wiele piankowych atrakcji. Dzieci, by dostać się do niego muszą przejść przez tunel wypełniony kolorowymi kulkami lub przejściem, które wyposażono w płytki manipulacyjne, które rozwijają zmysł percepcji i małą motorykę.

Dla małych miłośników muzyki przygotowano również muzyczne panele, które pozwalają na tworzenie melodii przy użyciu rąk, kolan i łokci (zabawa pomaga w rozwoju sensorycznym dzieci) oraz stół do zabawy drewnianymi samochodzikami na planie Smart Miasta. Najmłodsi, którzy lubią się wspinać w "Strefie Tuptaj" znajdą również ściankę wspinaczkową, która prowadzi na szczyt Smartkowej Góry.

Zabawa w "Strefie Tuptaj" odbywa się pod okiem rodziców, którzy w trakcie zabaw swych dzieci mogą np. odprężyć się w kawiarni.

Bilety do SMart Kids Planet - Centrum Mądrej Zabawy do zakupu TUTAJ

W galerii zdjęcia prezentujące wybrane atrakcje "Strefy Tuptaj":

Co o tym sądzisz?