Smart Kids Planet: atrakcje Strefy Twórz

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Smart Kids Planet oferuje możliwość kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 0-10 lat. Jedną z atrakcji centrum jest "Strefa Twórz", w której najmłodsi mogą wcielać w życie swe nawet najbardziej śmiałe architektoniczne pomysły czy rozwijać strategiczne myślenie w Machinarium. Zobacz jakie atrakcje skrywa "Strefa Twórz" i zaplanuj odwiedziny w Smart Kids Planet - Centrum Mądrej Zabawy.

Dzieci w każdym wieku (cztery warianty tablicy) w "Strefie Twórz" mogą skorzystać ze ścianki przepychanki, która dostarczy im szerokiego spektrum doświadczeń sensorycznych. Tablica wypełniona silikonowymi patyczkami umożliwia dzieciom odbijanie na niej dowolnych kształtów, co pozwala na zabawę i kreatywne tworzenie.

W "Strefie Twórz" młodzi konstruktorzy mogą ponadto rozwinąć swoje architektoniczne zdolności na Placu Budowy, który umożliwia konstruowanie okazałych budowli z dużych, bezpiecznych klocków. Oprócz wyobraźni do zbudowania konstrukcji niezbędne jest również strategiczne myślenie, które mali twórcy mogą rozwijać w Machinarium. Zabawa w nim polega na przeprowadzeniu piłki do celu najbardziej optymalną trasą. W rozwiązaniu łamigłówki dzieci muszą korzystać z różnego rodzaju mechanizmów, które dobrze użyte pomagają im osiągnąć sukces.

W galerii zdjęcia ze "Strefy Twórz" Smart Kids Planet:

Co o tym sądzisz?