Przetarg na murawę: nowy termin składania ofert

Wiadomości
11 lutego 2020
redakcja
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

13 pytań wpłynęło do PGE Narodowego w ramach procedury przetargowej na dostawę wraz z montażem i demontażem nawierzchni z trawy naturalnej razem z podbudową. Operator areny odpowiedział na wszystkie zgłoszenia i podjął decyzję o modyfikacji specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) oraz o wydłużeniu terminu składania ofert.

Najważniejszą zmianą jest rezygnacja z wymogu udokumentowanego przeprowadzenia przez oferenta demontażu murawy przy wcześniejszych realizacjach. - Jesteśmy areną wielofunkcyjną, która gości wiele różnorodnych wydarzeń. Nasz kalendarz na ten rok jest napięty, dlatego zależy nam na wykonawcy, który będzie w stanie nie tylko przygotować doskonałą murawę, ale także opróżnić płytę przy meczu, abyśmy byli w stanie przygotować się do kolejnego wydarzenia. Jakość murawy jest jednak dla nas kluczowa, uważamy też, że każda profesjonalnie działająca firma będzie w stanie sprawnie zdemontować murawę. Dlatego też, aby zwiększyć konkurencyjność, postanowiliśmy zrezygnować z wymaganego doświadczenia w tym zakresie - mówi Monika Borzdyńska, Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu PGE Narodowego.

Uwzględniając zapytania potencjalnych oferentów operator PGE Narodowego wprowadził również inne zmiany w SIWZ, wśród których znalazły się m.in. rezygnacja z minimalnej liczby miejsc siedzących na obiekcie sportowym, na którym oferenci zdobywali doświadczenie, zmiana pH gleby na 6,0-7,0 oraz zmiana minimalnych wymiarów rolki trawy. Wprowadzenie zmian sprawiło, że operator PGE Narodowego zdecydował się na wydłużenie terminu składania ofert do 19 lutego do godziny 12.00.

- Cieszy nas duże zainteresowanie przetargiem. Z niecierpliwością czekam na oferty. Spośród nich wybierzemy tę najlepszą, a firma która ją złożyła przygotuje murawę na finałowy mecz Pucharu Polski oraz na czerwcowy mecz towarzyski Polska-Rosja. Zależy nam na tym, żeby murawa, na której zagrają piłkarze była na najwyższym poziomie - podkreśla Monika Borzdyńska.

Szczegółowe informacje na temat przetargu są dostępne na stronie internetowej PGE Narodowego pod adresem: www.pgenarodowy.pl/b6128.