Idealne biuro - czym jest i jak je znaleźć?

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Co rozumiemy poprzez stwierdzenie „idealne biuro”? Skrajny minimalizm dający przestrzeń czy odważne kolory i pachnące kwiaty? Czy widok z okna lub dostęp do rozrywki mają wpływ na efektywność pracy? Gdzie znajdziemy odpowiedź na pytanie: jak powinno wyglądać idealne biuro?

W obecnych czasach biuro można nazwać drugim domem pracownika. Nie znaczy to, że idealne biuro dla każdego będzie oznaczać to samo. Dla jednych ważne będzie poczucie bezpieczeństwa i komfort, dla drugich świetna lokalizacja oraz funkcjonalność. My uważamy, że idealne biuro powinno być miejscem, w którym czujemy się dobrze. Tylko wtedy nasza praca może przynosić efekty.

Jednym z atutów efektywnej pracy jest przede wszystkim dobrze zaprojektowane biuro. Ważne jest, aby zaaranżować je nie tylko pod względem wizualnym i estetycznym, ale również funkcjonalnym, w sposób jak najbardziej komfortowy. Jasne, stonowane kolory i obecność wielu roślin mają pozytywny wpływ na naszą pracę. Również widok z okna czy droga do pracy istotnie wpływają na nasze samopoczucie. Jeśli więc codziennie rano stoisz w korkach, szukasz miejsca parkingowego, przepychasz się przez kolejki i szarym korytarzem zmierzasz do pokoju - już na samym początku dnia pracy możesz się poczuć zmęczony i sfrustrowany.

Biura, które odnajdziesz w koronie PGE Narodowego to awangarda wśród powielających się schematów nudnych powierzchni biurowych. Gdzie szukać inspiracji i pobudzać swoją kreatywność, jak nie w miejscu, które żyje przez cały rok wydarzeniami i tworzy piękne wspomnienia. Atmosfera sukcesów sportowych, koncertów gwiazd światowego formatu i spektakularnych widowisk pobudzi wyobraźnię Twojego zespołu. Stadion kojarzy się z ogromnymi emocjami, jest otwarty na ludzi i ich potrzeby.

Na Twoją firmę czekają biura o powierzchni od 50 do 340 mkw. z możliwością dowolnej aranżacji. Nowoczesne rozwiązania techniczne gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Idealna lokalizacja, całodobowy parking, bliskie sąsiedztwo centrum Warszawy. Powierzchnie biurowe PGE Narodowego to gwarancja najwyższej jakości udogodnień z pięknym widokiem na stolicę i płytę stadionu, na której odbywały się największe wydarzenia w Polsce.

Nie wierzysz, że to możliwe? Sprawdź tę wyjątkową przestrzeń, dzięki której odkryjesz nowe możliwości swojego biznesu: www.biznes.pgenarodowy.pl/biura.