Zamknij

Przeżyj przygodę z Fortnite na Wystawie Budowli z Klocków LEGO

Wystawa Budowli z Klocków LEGO na PGE Narodowym to raj dla miłośników gier wideo. Na graczy czeka m.in. ogromny świat Fortnite, który zaludniają tuziny barwnych postaci. Zobacz bogatą galerię zdjęć i przygotuj się do wizyty w świecie Lego.

Fortnite to gra, która podbiła serca graczy w 2017 roku i od tego czasu jest stale rozwijana. Po Fortnite: Save the World deweloperzy stworzyli również wersję Fortnite Battle Royale umożliwiającą wspólną zabawę aż 100 graczom jednocześnie.

W trybie kooperacji Fortnite: Save the World gra pozwala na eksplorowanie terenu, gromadzenie zapasów i budowanie fortyfikacji, w których gracze mierzą się z falami atakujących potworów. Gracze mogą połączyć swe siły, by walczyć z przeciwnikami i wykorzystać pełnię arsenału broni białej i palnej.

Rozrywka wieloosobowa w Fortnite Battle Royale polega na walce drużyn lub pojedynczych graczy, a zwycięzcą zespół lub jednostka, który jako jedyny pozostanie na mapie. Gra umożliwia graczom zarówno budowanie, jak i niszczenie struktur, z których można pobrać materiały i tworzyć nowe konstrukcje. Fortnite Battle Royale cały czas ewoluuje. Nowa zawartość dodawana jest co ok. 10 tygodni w formie tzw. sezonów.

Wystawa Budowli z Klocków LEGO na PGE Narodowym jest czynna codziennie do 8 marca. Bilety dostępne w kasie lub przez internet – TUTAJ.

Na wystawie można zobaczyć również m.in. świat Minecrafta (czytaj TUTAJ) oraz niedźwiadka z Five Nights at Freddy’s (czytaj TUTAJ).

W galerii zdjęcia Fortnite z Wystawy Budowli z Klocków LEGO: