Smart Kids Planet: pełnia emocji w "Strefie Trenuj"

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Z myślą o najmłodszych pasjonatach piłki nożnej Smart Kids Planet przygotował "Strefę Trenuj", w której dzieci mogą sprawdzić swe umiejętności i odbyć angażujący trening. W trakcie zabawy dzieci rozwijają umiejętność myślenia strategicznego, ćwiczą dużą motorykę, koordynację ruchową oraz poznają ducha zdrowej rywalizacji.

"Strefa Trenuj" jest wyłożona bezpieczną sztuczną trawą, na której dzieci mogą trenować drybling na czas i oddawanie rzutów wolnych.

Dryblowanie

Zabawa w dryblowanie między przeszkodami wyzwala w najmłodszych ogromne emocje. Zadaniem postawionym przed młodymi graczami jest omijanie podświetlanych grzybków, kopanie piłki do celu i slalom pomiędzy chorągiewkami Smart Team. W celu podniesienia atrakcyjności zabawy wprowadzono do niej elementy sportowej rywalizacji – dzieci pokonują trasę na czas (trzy ostatnie wyniki przebycia trasy wyświetlają się na tablicy). Oprócz potrzeby aktywności ruchowej atrakcja pozwala również na spełnienie potrzeby kontaktu społecznego i uznania. Zabawa w dryblowanie uczy ponadto zdrowej rywalizacji, rozwija koordynację ruchową i pozwala na trening dużej motoryki.

Rzut wolny

Gra polega na oddawaniu strzałów do bramki, która broniona jest przez ustawione na drodze do niej przeszkody i ruchomego bramkarza. Dziecko, które umieści piłkę w oknie bramki jest nagradzane gromkimi owacjami. Dzięki zabawie w strzelanie rzutów wolnych dzieci rozwijają umiejętność myślenia strategicznego i ćwiczą dużą motorykę.

Bilety do Smart Kids Planet można kupić w kasie centrum oraz przez internet – TUTAJ.

Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną? Zabierz je na wycieczkę po PGE Narodowym, gdzie będziecie mogli zobaczyć m.in. szatnię zawodniczą, w której do meczów przygotowywał się m.in. Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo! Trasy wycieczek sprawdzisz TUTAJ.


Osoby z biletem na wycieczkę po PGE Narodowym mogą otrzymać 20% rabat – szczegóły TUTAJ.