Zamknij

Zima Last Minute

W tym roku zima w Warszawie nie dopisuje, ale jest jedno miejsce, które gwarantuje 100% zimy niezależnie od pogody - Zimowy Narodowy na PGE Narodowym. Jeszcze tylko do 8 marca można korzystać z najlepszych zimowych atrakcji stolicy!

Do końca zimy na Zimowym Narodowym zostały niecałe 2 tygodnie, to już ostatni moment by skorzystać z lodowisk, Górki Lodowej E.Wedel i curlingu z marką Merrell, a także wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów i partnerów.

W ostatni weekend Zimowego Narodowego, w dniach 7-8 marca, podczas „Poranków dla dzieci z PGE Energia Ciepła” najmłodsi adepci jazdy na łyżwach będą mogli wziąć udział w zawodach, podczas których instruktorzy ocenią ich postępy oraz przekażą nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Panie, które lubią sportową rywalizację i chcą w aktywny sposób spędzić Dzień Kobiet, powinny wybrać się na curling z Merrell. Tego dnia każda zawodniczka otrzyma niespodziankę od marki Merrell!

Dla fanów łyżwiarstwa i imprez mamy dobrą wiadomość! Wielbiciele latynoskich rytmów będą mogli się rozgrzać jeżdżąc na łyżwach podczas „Zimowego w rytmach Latino” (3.03, g. 19). Z kolei najpopularniejsze piosenki z TikToka będzie można usłyszeć podczas imprezy na łyżwach „Generacja ZET” z Radiem Zet (5.03, g. 19). Tego wieczoru powstanie filmik, który trafi na oficjalny profil Zimowego Narodowego na TikToku.

7. edycję Zimowego Narodowego zakończy specjalna edycja „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” na Dzień Kobiet - „Girls just wanna have 4FUN” (8.03, g.18:45). Imprezę poprowadzi Kristina Kurcheva, a na wszystkie Panie czekają konkursy z nagrodami!

Także na Skateparku Zimowego Narodowego na odwiedzających czekają super atrakcje. W najbliższą sobotę (29.02) odbędą się inauguracyjne zawody Mazowieckiej Ligi Bladecross 2020. Pierwsza niedziela marca będzie należała do dziewczyn - szkółka deskorolkowa SHAKE YOUR SHOOL zaprasza na bezpłatne zajęcia (obowiązują zapisy).

Ten sezon zakończy wydarzenie o randze międzynarodowej - 2. edycja Warsaw Freestyle Cup - Prime Event z serii WSSA, podczas których rolkarze będą rywalizować w 4 dyscyplinach battle, classic, speed i jump.

Więcej informacji: www.zimowynarodowy.pl