Zamknij

Zobacz zdjęcia z VII edycji Zimowego Narodowego

Za nami siódma edycja Zimowego Narodowego na PGE Narodowym. Przez 99 dni jego działania ponad 600 tysięcy osób skorzystało z atrakcji w postaci lodowisk, górki lodowej, curlingu czy skateparku.

Tradycyjnie, Zimowy Narodowy, oferował mnóstwo zabawy zarówno dla najmłodszych adeptów łyżwiarstwa, doświadczonych miłośników tego sportu, którzy mogli m.in. połączyć łyżwy z fitnessem, jak i fanów muzyki, którzy w piątki i soboty mogli ślizgać się w rytmach disco. Zwolennicy deskorolek, hulajnóg i rolek, również nie mogli narzekać na brak atrakcji. Wykonany z dbałością skatepark pozwalał na ćwiczenie skomplikowanych trików, doskonalenie swych umiejętności i trenowanie nawet w sezonie zimowym.

Na Zimowym Narodowym odbyło się również wiele imprez z udziałem znanych sportowców i osób związanych zawodowo ze sportem. Głównym celem, który łączył te wydarzenia, było aktywizowanie dzieci i młodzieży i zachęcanie ich do czynnego uprawiania sportu. W tym roku Zimowy Narodowy gościł "WF na Zimowym Narodowym", "Czerkawski CUP na Zimowym Narodowym", "Mistrzów Białego Orlika na Zimowym Narodowym" oraz "Program Szkolny Klub Sportowy" (briefing prasowy).

W galerii zdjęcia z siódmej odsłony Zimowego Narodowego: