Nowa data koncertu Iron Maiden. Bilety zachowują ważność

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Live Nation, organizator koncertu IRON MAIDEN Legacy of the Beast, ze względu na niezbędne środki ostrożności podjęte na całym świecie przekłada datę wydarzenia zaplanowanego na 11 czerwca 2021 roku na PGE Narodowym na 24 lipca 2022 roku. Zakupione bilety są ważne na nową datę koncertu.

Z przykrością informujemy, że koncert Iron Maiden zaplanowany na 11 czerwca bieżącego roku zostaje przełożony z powodu utrzymujących się obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. W ramach trasy Legacy Of The Beast zespół zagra koncert w Polsce 24 lipca 2022. Wszystkie bilety zachowują ważność. Informacje na temat suportów można znaleźć na stronie ironmaiden.com. Tam, gdzie to możliwe, suporty pozostaną te same, jak zapowiedziane na ten rok.

Menedżer zespołu Rod Smallwood komentuje: „Oczywiście zespół jest bardzo rozczarowany. Drugie lato bez trasy koncertowej Legacy jest bardzo trudne do zniesienia. Zespół przesyła wszystkim najlepsze życzenia, doskonale wiedząc, że Wy, fani, czujecie to samo. Jak wszyscy wiemy, realnie nie ma żadnej alternatywy, więc wykorzystamy ten czas przygotowując się do niezapomnianej i jeszcze bardziej spektakularnej trasy Legacy w przyszłym roku, obiecujemy! Do tego czasu bądźcie bezpieczny i odpowiedzialni.”

Bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu oraz fanów jest dla organizatora głównym priorytetem.

Dodatowe pytania związane z biletami na koncert IRON MAIDEN Legacy of the Beast prosimy kierować do bileterii.