Znowu możesz zwiedzać PGE Narodowy z przewodnikiem!

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wycieczki po PGE Narodowym będą dostępne dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. 

Osobom indywidualnym udostępniamy dwie trasy zwiedzania: Piłkarskie emocje oraz Poczuj się jak VIP. Dodatkowo zapraszamy na punkt widokowy, który znajduje się na górnej trybunie PGE Narodowego.

Dbając o bezpieczeństwo naszych gości, wprowadziliśmy limity ilościowe dotyczące zarówno liczby grup przebywających jednocześnie na PGE Narodowym, jak i ich liczebności. Dla osób indywidualnych od poniedziałku do piątku odbędzie się pięć wycieczek dziennie, a w każdej z nich będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób. W soboty oraz niedziele będzie dostępne po sześć wycieczek. 

Kalendarz zwiedzania dostępny jest w sklepie internetowym. Bilety na wycieczki dla osób indywidualnych można kupić za pośrednictwem strony sklep.pgenarodowy.pl. Przed zakupem biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminem atrakcji oraz z zaleceniami w okresie reżimu sanitarnego


Zwiedzanie PGE Narodowego jest dostępne tylko dla osób posiadających ważne bilety oraz własne maski, przyłbice lub części odzieży zasłaniające usta i nos. W przypadku obniżonej kondycji, złego samopoczucia oraz braku pewności co do własnego stanu zdrowia, rekomendujemy pozostanie w domu.