Zamknij

11 czerwca PGE Narodowy otwiera się dla gości

PGE Narodowy otwiera się ponownie dla swoich gości. Od czwartku 11 czerwca można będzie zwiedzać obiekt z przewodnikiem oraz podziwiać imponującą panoramę areny z punktu widokowego. Dodatkowo tego dnia otwarte zostaje Smart Kids Planet Centrum Mądrej Zabawy dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje będą funkcjonowały na nieco odmiennych zasadach, ponieważ wprowadzono najwyższe zasady bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się Covid 19.

Na PGE Narodowym wprowadzono szereg zmian, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zwiedzania. Oprócz nowych procedur, urządzeń do dezynfekcji rąk, możliwości zakupu maseczek, setek oznaczeń przypominających o zachowaniu zasad bezpieczeństwa, wprowadzono limity osób przebywających jednocześnie na terenie PGE Narodowego. 

— Dla osób indywidualnych od poniedziałku do piątku przygotowaliśmy pięć wycieczek dziennie, a w każdej z nich będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób. W soboty oraz niedziele będzie dostępnych po sześć wycieczek. Kupując bilet on-line goście PGE Narodowego rezerwują konkretną godzinę wycieczki, następnie spotykają się z przewodnikiem w wyznaczonym punkcie Recepcji Głównej, a potem bezpiecznie cieszą się z emocji, jakie dostarcza zwiedzanie najpiękniejszej areny wielofunkcyjnej w Polsce — wyjaśnia Bernadetta Nalewajek, kierownik ds. sprzedaży i realizacji B2C PGE Narodowego. 

Dla osób indywidualnych przygotowano dwie trasy zwiedzania: Piłkarskie emocje oraz Poczuj się jak VIP. To oznacza, że przez 7 dni w tygodniu każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, zwiedzić szatnię zawodniczą, lub zająć miejsca najważniejszych ludzi w Polsce w eleganckich lożach. Dodatkowo PGE Narodowy zaprasza na punkt widokowy, który znajduje się na górnej trybunie stadionu. Bilety na wycieczki z przewodnikiem oraz punkt widokowy można kupić online za pośrednictwem strony www.sklep.pgenarodowy.pl oraz stacjonarnie w kasie obiektu. Wycieczkę dla grup zorganizowanych należy rezerwować z minimum 4 dniowym wyprzedzeniem przez Internet, telefonicznie lub stacjonarnie w kasie obiektu. 

Po blisko 3 miesiącach lockdownu swoją działalność wznawia również Smart Kids Planet dedykowane dzieciom od 0 do 10 lat, mieszczące się wewnątrz PGE Narodowego.  Ze względów bezpieczeństwa liczba gości mogących jednocześnie przebywać w Centrum Mądrej Zabawy została ograniczona o 50%, wprowadzono 5. etapową procedurę dezynfekcji, bieżącą dezynfekcję we wszystkich strefach, także tą z wykorzystaniem lamp UV-C o udowodnionym działaniu wirusobójczym. Dorośli goście zobowiązani będą do noszenia maseczek, a płyny dezynfekujące będą ogólnodostępne dla odwiedzających. 

— Razem z naszymi partnerami wspólnie wypracowaliśmy wdrażany obecnie Pakiet Bezpieczeństwa, w którym zaproponowaliśmy konkretne rozwiązania dotyczące dezynfekcji i przygotowania przestrzeni. Wszystko dlatego, że bezpieczeństwo naszej przestrzeni mądrej zabawy pozostaje dla nas absolutnym priorytetem. Przed ogłoszeniem ostatecznej daty musieliśmy być pewni naszej decyzji w 100% i wiedzieć, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. W chwili obecnej najbardziej cieszy nas fakt, że już od 11 czerwca dzieci będą mogły na nowo korzystać z naszej przestrzeni stworzonej w oparciu o trend edutainment, czyli edukacji przez rozrywkę - która w naszym przekonaniu - po tym okresie bezczynności będzie dzieciom potrzebna jak nigdy wcześniej — mówi Karol Gaweł, Prezes Smart Kids Planet.

Bilety do Centrum Mądrej Zabawy dostępne są na stronie www.bilety.smartkidsplanet.pl lub stacjonarnie przed wejściem.