Zamknij

Polskie - kupuję to na elewacji PGE Narodowego

Od wtorku 23 czerwca na elewacji PGE Narodowego zostanie wyświetlony napis: Polskie – kupuję to!

Grupa Kapitałowa PGE to blisko 42 tys. pracowników, którzy w czasie pandemii koronawirusa cały czas wykazywali się odpowiedzialnością, solidarnością i obywatelską postawą, nie tylko niezmiennie profesjonalnie wykonując swoje służbowe obowiązki w zakładach pracy o strategicznym znaczeniu dla kraju, ale też angażując się w akcje wolontariackie i pomagając osobom najbardziej potrzebującym w swoim otoczeniu, oddając krew oraz wspierając Infolinię NFZ.

Polskiemu społeczeństwu wspólnymi siłami udało się zwalczyć najtrudniejszy czas pandemii. Teraz, stosując się do wytycznych administracji państwowej i służb sanitarnych, nasz kraj powraca do normalności – na nowych zasadach i w sytuacji, gdy wiele rodzimych firm i przedsiębiorstw mocno odczuło skutki koniecznej, społecznej izolacji.

Dostrzegli to Pracownicy Grupy Kapitałowej PGE, którzy teraz chcą pomagać także polskiej gospodarce, promując i polecając krajowe towary i usługi. Z tego narodziła się akcja POLSKIE – KUPUJĘ TO!, którą Grupa Kapitałowa PGE zdecydowała się wesprzeć i nadać jej ogólnopolski wymiar. Celem akcji jest zachęcanie Polaków do kupowania rodzimych produktów i usług. Z tej okazji, z inicjatywy PGE Polskiej Grupy Energetycznej od wtorku 23 czerwca na elewacji PGE Narodowego zostanie wyświetlony napis: "Polskie – kupuję to!" dedykowany tej akcji. Patronat honorowy nad naszą inicjatywą objęło Ministerstwo Aktywów Państwowych.