Odkryj wyjątkowy tor Kartingowego PGE Narodowego

Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Kartingowy PGE Narodowy to jedna z atrakcji areny, z której rok rocznie korzystają tysiące pasjonatów sportów motorowych. Oprócz lokalizacji czy nowoczesnych gokartów CRT na gości jak magnes działa profesjonalny tor, który jako jedyny w Warszawie posiada asfaltową nawierzchnię.

Tor powstał w roku 2015, a jego całkowita długość to 550 metrów (szerokość 6 – 10 m). Dzięki specjalnej konfiguracji, długości i szerokości toru Kartingowego PGE Narodowego jazda gokartami jest nie tylko emocjonująca, ale i bezpieczna. Tor został wyposażony w nowoczesny system band, które wykonano z energochłonnego materiału. Bandy absorbują uderzenia i zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dba o nie również specjalny, elektroniczny system pozwalający na wyłączenie wszystkich pracujących gokartów za pomocą zdalnego pilota.

Na Kartingowym PGE Narodowym zainstalowano innowacyjny i jedyny w Polsce pomiar czasu przejazdu gokartem. Tor wyposażono w precyzyjny system pomiaru czasu, który zintegrowano z systemem kartingowym. Mierzy on czas z dokładnością do 0,001 s, dzięki czemu użytkownicy mogą na bieżąco śledzić swoje osiągnięcia i postępy online.

W ciągu dnia z toru rozpościera się widok na PGE Narodowy i panoramę Warszawy, a dzięki oświetleniu można z niego korzystać również w godzinach wieczornych i nocnych.

Strona www Kartingowego PGE Narodowego

Mapa toru

Panel służący do śledzenia osiągnięć online