XX Finał WOŚP na Stadionie Narodowym w Warszawie

10 stycznia 2011
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W styczniu 2012 roku, XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w szczególnym miejscu, na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Z tej okazji dla wszystkich sympatyków budowy Stadionu Narodowego w Warszawie i WOŚP uruchamiamy dwie aukcje specjalne!

- Kolejny Finał WOŚP odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, zrobimy go razem i damy czadu! – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP.


W związku z tym, zostały uruchomione dwie specjalne aukcje. Pierwsza z nich to ekskluzywna wycieczka po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie z wyjątkowym przewodnikiem, Rafałem Kaplerem, Prezesem Narodowego Centrum Sportu. - Z największą przyjemnością oprowadzę Cię po budowie Stadionu Narodowego w Warszawie. Pokażę Ci, jak jest realizowane to niesamowite przedsięwzięcie. Obejrzymy miejsca, które nie będą dostępne dla odwiedzających nawet, gdy Stadion będzie gotowy – powiedział. Każdy z 9 poziomów Stadionu odkryje przed Toba swoje tajemnice. Zobaczysz, gdzie trener polskiej reprezentacji będzie opowiadał dziennikarzom o sukcesach, skąd mecze obejrzy Prezydent i gdzie gwiazdy muzyki będą świętować udany występ.

Wycieczka zacznie się dwa piętra pod poziomem muraw, a zakończy 45 metrów nad poziomem Wisły. Na pamiątkę zwycięzca licytacji otrzyma służbowy kask, kamizelkę i fotoreportaż z wyprawy.

Dla zwolenników mocnych wrażeń przewidzieliśmy wyjątkowy lot nad Stadionem Narodowym w Warszawie. W uzgodnionym terminie, podczas trasy nad Warszawą, którą w październiku 2010 roku leciał Prezydent RP Bronisław Komorowski z Michelem Platinim, Prezydentem UEFA, zwycięzca licytacji będzie mógł wykonać niepowtarzalne zdjęcia Stadionu „z lotu ptaka”. Budowa właśnie teraz, po podniesieniu linowej konstrukcji dachu wraz z iglicą na ponad 100 m nad poziom Wisły, prezentuje się naprawdę imponująco! Przelot nad Stadionem odbędzie się w samolocie typu Cessna.

- Liczymy na to, że przedmioty związane ze Stadionem Narodowym w Warszawie przekazane na Finał WOŚP, zostaną wysoko zlicytowane i łącznie przekroczą sumę 100 tysięcy złotych – powiedział Rafal Kapler. - W tym roku przedmioty te są szczególnie atrakcyjne dlatego gorąco zachęcam aby wziąć udział w licytacji i tym samym wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka – dodał.

Stadion Narodowy w Warszawie – przedmioty przekazane na XIX Finał WOŚP:

Aukcja Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego wraz z Małżonką, którzy zapraszają zwycięzcę aukcji do Loży Prezydenckiej na wspólne kibicowanie podczas meczu otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie. Kibicuj z Prezydentem RP - Stadion Narodowy

Podwójne zaproszenie na Ceremonię Otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie sierpień/wrzesień 2011 wraz z możliwością obserwowania przygotowań oraz udziałem w imprezie dla VIPów. Zaproszenie na Imprezę Otwarcia

Zdjęcie lotnicze Stadionu Narodowego w Warszawie podpisane przez M. Platiniego. Zdjęcie lotnicze

Oficjalna Koszulka Regat Sopot Match Race 2010 z podpisem K. Jabłońskiego. Koszulka SopotMatchRace2010

Bilet VIP dla dwóch osób na mecz otwarcia UEFA EURO 2012™ na Stadionie Narodowym przekazanym na licytację przez oficjalnego sponsora UEFA EURO 2012™ Carlsberg Polska. Bilet na mecz otwarcia


Co o tym sądzisz?